GiliGums Piłka gryzak miętowa 50105 - Opis produktu

Piłka gryzak miętowa to 2 zabawki w jednej! Ta innowacyjna, silikonowa zabawka jest elastyczna, ale odporna na zniekształcenia. Jej konstrukcja umożliwia zgniatanie i ściskanie pozwalając dziecku ćwiczyć siłę mięśni, a także chytanie dłonią dookoła 360 stopni. Zaokrąglone krawędzie są gładkie i nie zranią dziecka. Jako gryzak zapewni wiele doznań sensorycznych ale zmienia funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Piłeczka posiada zróżnicowane faktury, dzięki czemu, podczas gryzienia, przynosi ulgę obolałym dziąsłom ząbkującego maluszka. Praktyczne otwory ułatwiają chwytanie i trzymanie. Dlatego zabawka idealnie sprawdzi się jako pierwsza piłeczka do turlania, rzucania i łapania dla większego dziecka. Dzięki temu, że jest leciutka zabawa będzie bezpieczna i zapewni wiele emocji jednocześnie wspierając rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz umiejętności motorycznych. Łatwo dbać o jej czystość, jest odporna na działanie wysokich i niskich temperatur. Model jest dostępny w 3 kolorach.
 
Funkcje zabawki:
- zabawka typu 2w1,
- zróżnicowane faktury i wypustki do masażu dziąseł,
- elastyczna, miękka i lekka piłka do zabawy,
- wielkość i konstrykcja dostosowana do małych rączek,
- wykonana z wysokiej jakości materiałów,
- bezpieczna dla maluchów i odporna na działanie temperatur, łatwo utrzymać w czystości,
- model sprzedawany pojedyńczo, dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: średnica ok. 8,5cm 
Numer katalogowy: GG50105
Zabawki - Numer handlowy: 00522/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Piłka gryzak miętowa 50105?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Piłka gryzak miętowa 50105 możesz kupić za 23.00 zł. Cena GiliGums Piłka gryzak miętowa 50105 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Piłka gryzak miętowa 50105?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Piłka gryzak miętowa 50105 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Piłka gryzak miętowa 50105 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Piłka gryzak miętowa 50105?
Gryzaczek i piłka w jednym w pastelowym miętowym kolorze! To innowacyjna silikonowa zabawka odporna jest na zgniatanie i odkształcanie. Posiada zróżnicowane faktury łagodzące ból przy ząbkowaniu, świetna do turlania, rzucania i chwytania.
Zabawki - Numer handlowy: 00522/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator