Balibazoo Zawieszka pies z pozytywką 80183 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka pies z pozytywką to większa przytulanka i pierwszy przyjaciel malucha. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu. Dzięki wysokim kontrastom barw i wzorów już od dnia narodzin będzie wyjątkowo stymulować wzrok niemowlęcia, a miła melodia pozytywki uprzyjemni czas przed snem.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka z buźką z zabawnymi oczami i haftowanymi szczegółami,
- biało-czarne wzory skutecznie stymulujące zmysł wzroku od najwcześniejszych dni życia,
- posiada satynowe metki do skubania,
- piesek ma klekoczące elementy: kółko i kwadrat, które wydają odgłosy podczas ruchu zabawki oraz jednocześnie stanowią uchwyt do uruchomienia pozytywki
- posiada szeleszczące uszy,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. 22cm
Numer katalogowy: 80183
Zabawki - Numer handlowy: 88220

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka pies z pozytywką 80183?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka pies z pozytywką 80183 możesz kupić za 35.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka pies z pozytywką 80183 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka pies z pozytywką 80183?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka pies z pozytywką 80183 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka pies z pozytywką 80183 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka pies z pozytywką 80183?
Zawieszka pies z pozytywką z kolekcji Balibazoo wygrywa miłą dla ucha melodię i zapewnia doznania sensoryczne już od dnia narodzin. Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest bezpieczna dla dzieci.
Zabawki - Numer handlowy: 88220Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator