Light Pochodnia w moim domu DD2085 OU - Opis produktu

Pochodnia w moim domu to lampka, która sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, może również służyć jako delikatne światło w pokoju dziecka. Z taką pochodnią żadne dziecko nie będzie bało się ciemności! Zabawka posiada uchwyt, który bez trudu zamontujesz na ścianie, aby pochodnia zamieniła się w lampkę nocną, która oświetli pomieszczenie, wprowadzając tajemniczy klimat. Lampka po włączeniu ma realistyczny migający płomień, dzięki czemu w ciemności wygląda on jakby podążał za ruchem ręki. Możesz także rozpocząć prawdziwą nocną ekspedycję odkrywcy z pochodnią, która rozświetli Ci drogę w ciemności. Eksploruj swój ogród wieczorem w poszukiwaniu przygód, aby zobaczyć jak inaczej wygladają oświetlone rośliny. Włącz by zobaczyć i usłyszeć realistycznie migający płomień i ruszaj w drogę! Wygodny kształt ułatwi przenoszenie zabawki ze sobą. Zabawa z użyciem światła to doskonały sposób na pobudzenie dziecięcej wyobraźni oraz stymulację zmysłów. Pomoże dziecku się zrelaksować, stworzy doskonałą atmosferę dla wieczornego czytania książek oraz opowiadania bajek, a także ułatwi zasypianie.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci 5 lat.
Produkt wymaga 2 baterii typu AA/LR6 (nie załączono).
Wymiary opakowania: ok. 30,5x25x7,5cm, długość pochodni ok.30cm,
Numer katalogowy: DD2085
Zabawki - Numer handlowy: 55001/12

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Light Pochodnia w moim domu DD2085 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Light Pochodnia w moim domu DD2085 OU możesz kupić za 27.00 zł. Cena Light Pochodnia w moim domu DD2085 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 27.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Light Pochodnia w moim domu DD2085 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Light Pochodnia w moim domu DD2085 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Light Pochodnia w moim domu DD2085 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Light Pochodnia w moim domu DD2085 OU?
Pochodnia w moim domu to lampka, która sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, może również służyć jako delikatne światło w pokoju dziecka. Z taką pochodnią żadne dziecko nie będzie bało się ciemności!
Zabawki - Numer handlowy: 55001/12



Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator