Sensory piłka flexi DD2110 - Opis produktu

Sensory piłka flexi - produkt typu 2w1. To 1 duża piłka oraz 6 małych piłek w komplecie, które razem tworzą edukacyjny sorter. Wszystkie piłki są miękkie, posiadają ścianki o różnej fakturze. Największa piłka ma otwory, do których można dopasować kolorowe, małe piłeczki. Każda z nich ma inny kolor i fakturę, a także wytłoczony obrazek zwierzątka.
Dziecko może bawić się oddzielnie dużą piłką oraz grać małymi lub też używać ich do wkładania w otwory. Poprzez dopasowywanie kształtów maluch rozwija zdolności motoryczne, a poprzez dotykanie zróżnicowanych struktur rozwija zdolności poznawcze oraz integrację sensoryczną. Zabawka przydatna przy pracy i ćwiczeniach z wrażliwymi dziećmi w zakresie integracji sensorycznej. Odczucia dotykowe niektórych dzieci mogą być zaburzone przez pozornie naturalny dotyk, co może spowodować ich zdenerwowanie. Trzymanie sensorycznej piłki lub innego kształtu może zniwelować zaburzenia integracji sensorycznej poprzez stymulację zmysłu dotyku, a także wspomaga przezwyciężanie lęków.

Seria Sensory Dumel Discovery do produkty przeznaczone do treningu umiejętności wykonawczych. Udane połączenie zabawy z nauką, rozwojem poznawczym i kształtowaniem pożądanych cech motorycznych u dzieci. Seria ta pomaga dzieciom poprawiać swoje umiejętności w obszarach, w których są słabiej rozwinięte. Szczególnie pomocne dla dzieci, które mogą potrzebować specjalnych ćwiczeń w niektórych obszarach rozwoju. Rodzice, nauczyciele, czy rehabilitanci mogą korzystać z tych narzędzi w celu poprawy słabiej rozwiniętych umiejętności, takich jak koordynacja wzrokowo-ruchowa, integracja sensoryczna, równowaga ciała, zdolności manualne, emocje, sekwencje logiczne.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wymiary: średnica piłki ok. 16cm
Numer katalogowy: DD2110
Zabawki - Numer handlowy: 88182

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Sensory piłka flexi DD2110?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Sensory piłka flexi DD2110 możesz kupić za 54.00 zł. Cena Sensory piłka flexi DD2110 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 54.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Sensory piłka flexi DD2110?
Najniższy koszt przesyłki dla Sensory piłka flexi DD2110 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Sensory piłka flexi DD2110 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Sensory piłka flexi DD2110?
Sensory piłka flexi - produkt typu 2w1. To 1 duża piłka oraz 6 małych piłek w komplecie, które razem tworzą edukacyjny sorter. Wszystkie piłki są miękkie, posiadają ścianki o różnej fakturze.
Zabawki - Numer handlowy: 88182Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator