Kostka edukatorka 6w1 DD62357 - Opis produktu

Kostka edukatorka 6w1 to super aktywności do odkrycia podczas zabawy, baw się kostką, dotykając kolorowe ścianki i znajdź wszystkie dźwięki jakie się w niej kryją. Edukacyjna, dotykowa kostka pełna dźwięków i kolorów zabawi na 6 różnych sposobów. Kryje ona w sobie dźwięki instrumentów muzycznych, odgłosy zwierząt, słowa w języku polskim: nazwy kolorów, literek i cyferek oraz wesołe melodie. Poszczególne dźwięki uruchamia się poprzez dotykanie kolorowych ścianek, na których znajdują się symbole odpowiadające trybom zabawy. Kostka posiada regulację głośności i wyłącznik dźwięku.
 
Funkcje produktu:
- kostka mówi w j. polskim,
- regulacja głośności,
- 6 kolorowych ścianek: melodie, alfabet, cyferki, kolory, zwierzęta, instrumenty muzyczne,
- odkrywaj realistyczne i zabawne odgłosy,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- wykonana jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii AAA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 17x16x17cm, wielkość zabawki ok. 16x16cm.
Numer katalogowy: DD62357
Zabawki - Numer handlowy: 50185

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kostka edukatorka 6w1 DD62357?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kostka edukatorka 6w1 DD62357 możesz kupić za 103.00 zł. Cena Kostka edukatorka 6w1 DD62357 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 103.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kostka edukatorka 6w1 DD62357?
Najniższy koszt przesyłki dla Kostka edukatorka 6w1 DD62357 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kostka edukatorka 6w1 DD62357 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kostka edukatorka 6w1 DD62357?
Kostka edukatorka 6w1 zachęca do odkrywania nowych rzeczy. Naciskaj na kolorowe ścianki, aby odkryć dźwięki instrumentów muzycznych i odgłosy zwierząt, a także poznawać kolory, literki oraz cyferki.
Zabawki - Numer handlowy: 50185Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator