Kostka edukatorka 6w1 DD62357 - Opis produktu

Kostka edukatorka 6w1 to super aktywności do odkrycia podczas zabawy, baw się kostką, dotykając kolorowe ścianki i znajdź wszystkie dźwięki jakie się w niej kryją. Edukacyjna, dotykowa kostka pełna dźwięków i kolorów zabawi na 6 różnych sposobów. Kryje ona w sobie dźwięki instrumentów muzycznych, odgłosy zwierząt, słowa w języku polskim: nazwy kolorów, literek i cyferek oraz wesołe melodie. Poszczególne dźwięki uruchamia się poprzez dotykanie kolorowych ścianek, na których znajdują się symbole odpowiadające trybom zabawy. Kostka posiada regulację głośności i wyłącznik dźwięku.
 
Funkcje produktu:
- kostka mówi w j. polskim,
- regulacja głośności,
- 6 kolorowych ścianek: melodie, alfabet, cyferki, kolory, zwierzęta, instrumenty muzyczne,
- odkrywaj realistyczne i zabawne odgłosy,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- wykonana jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii AAA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 17x16x17cm, wielkość zabawki ok. 16x16cm.
Numer katalogowy: DD62357
Zabawki - Numer handlowy: 50185

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator