Piracki kordelas HK9287 OU - Opis produktu

Piracki kordelas jest to lekko zakrzywiona, szeroka i długa szabla używana przez piratów. Ten model jest wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe. Po ustawieniu przycisku znajdującego się na rękojeści na tryb on oraz wykonując wymach mieczem samodzielnie aktywujemy światła i dźwięki poprzez ruch. Ostrze świeci na czerwono i niebiesko. Jeżeli przytrzymamy przycisk znajdujący się z na boku rękojeści wtedy usłyszymy dźwięk kumulacji siły i uderzenia miecza oraz niezwykłe światła. W zestawie z kordelasem dostępne są charakterystyczne dla pirata akcesoria:
- piracka opaska na oko 
- oraz piracki teleskop
Z takim zestawem będziesz niepokonany!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci 3 lat.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA/LR03 (w załączeniu baterie testowe, mogą wymagać wymiany).
Wymiary opakowania: ok. 57,5x20,5x6cm, długość miecza ok.57cm.
Numer katalogowy: HK9287
Zabawki - Numer handlowy: 55003/04

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Piracki kordelas HK9287 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Piracki kordelas HK9287 OU możesz kupić za 43.00 zł. Cena Piracki kordelas HK9287 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 43.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Piracki kordelas HK9287 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Piracki kordelas HK9287 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Piracki kordelas HK9287 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Piracki kordelas HK9287 OU?
Piracki kordelas jest to lekko zakrzywiona, szeroka i długa szabla używana przez piratów. Ten model jest wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe. W komplecie pirackie akcesoria: opaska i teleskop.
Zabawki - Numer handlowy: 55003/04Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator