Pudełko uczydełko j.polski DD37846 - Opis produktu

Pudełko uczydełko - to kostka pełna niespodzianek, światełek, dźwięków oraz piosenek i rymowanek w języku polskim. Dzięki niej dziecko z pewnością rozwinie swoje umiejętności oraz wiele się nauczy. Zabawka rozwija zdolności manipulacyjne, głównie małą motorykę, a także umożliwia poznawanie zależności przyczynowo-skutkowych. Każda z 6 stron, to nowa interesująca zabawka:
ZEGAR - po przesunięciu wskazówek usłyszymy tykanie zegara, po naciśnięciu jednego z przycisków na górze 2 wierszyki,
ZWIERZĄTKA - a każde z nich z materiału o różnej fakturze i wydające realistyczne odgłosy zwierzątek oraz usłyszymy krótkę rymowankę o danym zwierzątku, podobnie obrazek kaczuszki, posiadający suwaczek po przesunięciu którego zobaczymy małe kaczuszki, natomiast przekręcając kółeczko w środku usłyszymy terkoczący dźwięk i zabawne dźwięki,
PIANINKO - na 8 kolorowych klawiszach można wygrywać wesołe melodie i słuchać wesołych muzyczek, jest również możliwość ustawienia różnych dźwięków (np. gitara, cymbałki, trąbka, pianino), a podczas gry rozbłyskują kolorowe gwiazdki,
KULECZKI, ŚWIATEŁKA - po naciśnięciu na przycisk po środku usłyszymy różne dźwięki, melodie, zaświecą się światełka oraz będą obracać się koraliki, jeden z przycisków wydaje terkoczący dźwięk, a drugi można obracać.
MINI CD PLAYER - przez szybkę widać kręcącą się płytę, można również uchylić wieko, zatrzymać płytę, używając przycisków można uruchomić wesołe melodię i piosenkę "Pan Dumelek",
WYSKAKUJĄCA MYSZKA - typowa zabawka a-kuku; po naciśnięciu przycisku ze schowka wyskoczy myszka wydając zabawne piski, przyciskając jeszcze raz usłyszymy rymowankę o myszkach.
Zabawka posiada wygodny uchwyt umożliwiający łatwe przenoszenie zabawki.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola,
 
ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesięcy.
W zestawie znajdują się 3 baterie AA x 1,5v.
Wymiary opakowania: 20x20x21cm
Numer katalogowy: DD37846

Zabawki - Numer handlowy: 88045

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pudełko uczydełko j.polski DD37846?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pudełko uczydełko j.polski DD37846 możesz kupić za 109.00 zł. Cena Pudełko uczydełko j.polski DD37846 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 109.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pudełko uczydełko j.polski DD37846?
Najniższy koszt przesyłki dla Pudełko uczydełko j.polski DD37846 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pudełko uczydełko j.polski DD37846 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pudełko uczydełko j.polski DD37846?
Pudełko uczydełko - to kostka pełna niespodzianek, światełek, dźwięków, piosenek i rymowanek w j.polskim. Dzięki niej dziecko z pewnością rozwinie swoje umiejętności oraz wiele się nauczy. Każda z 6 stron, to nowa interesująca zabawka.
Zabawki - Numer handlowy: 88045Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator