Zaczarowane lustereczko DD60792 OU - Opis produktu

Czy któraś z dziewczynek i kobiet nie chciała być księżniczką? Nie chciała być zapewniana o tym, jak bardzo jest miła i piękna? To niezwykłe Zaczarowane lustereczko pomoże każdej dziewczynce uwierzyć w siebie, opowie bajki, zaśpiewa, a także odpowie na pytania.
To naprawdę magiczne lustereczko, bo można z nim rozmawiać! W komplecie znajduje się również książeczka z bajkami o księżniczkach. Posiada 3 ustawienia trybów zabawy: demo, quide oraz play. Z lusterkiem można bawić się na 4 sposoby:
Magiczne pytania - można zadać jedno z 10 pytań, a lustereczko na nie odpowie.
Jaką jestem księżniczką? - teraz lusterko zadaje pytania, a Ty na nie odpowiadzasz. Aby się tego dowiedzieć i przekonać się jaką jesteś księżniczką lustereczko musi zajrzeć w głąb Twojego serca. Poznasz 20 różnych księżniczek!
Opowiedz mi bajkę! - jeśli chcesz posłuchać jednej z 10 bajek, wystarczy, że poprosisz o to lustereczko, a ono opowie Ci jedną z nich.
Zagraj mi coś! - na Twoją prośbę lustereczko może zagrać jedną z 3 melodii.
Lustereczko przemawia miłym i łagodnym głosem, którego użyczyła polska aktorka - Katarzyna Cichopek.

Funkcje zabawki:
- odpowiada na pytania w j. polskim (10 pytań),
- zadaje pytania, aby móc odgadnąć jaką księżniczką dziś jesteś (20 księżniczek),
- opowiada bajki (10 bajek),
- gra 3 melodie,
- pobudza wyobraźnię,
- uczy koncentracji oraz kreatywnego myślenia,
- pomaga dziewczynkom uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 4 lat.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA (w ząłączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 30x27x6,5cm
Wielkość zabawki: ok.25cm.
Numer katalogowy: DD60792
Zabawki - Numer handlowy: 88066

Opinie klientów

 • Ocena:

  Ocena 5

  Dodano: 16-03-2015

  Polecam, naprawdę fajne bajeczki do słuchania. Bawią się obie córki w wieku 7 i 9 lat.

 • Ocena:

  Ocena 5

  Dodano: 06-11-2014

  To najbardziej cudowne lustereczko jakie spotkałam. Moja córcia jest nim po prostu oczarowana i się z nim nie rozstaje. Zrobiło furorę wśród koleżanek! Mile słowa, ciekawe bajki i naprawdę ładnie wszystko nagrane. Głos Pani Kasi Cichopek bardzo tu pasuje.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator