Zaczarowane lustereczko DD60792 OU - Opis produktu

Czy któraś z dziewczynek i kobiet nie chciała być księżniczką? Nie chciała być zapewniana o tym, jak bardzo jest miła i piękna? To niezwykłe Zaczarowane lustereczko pomoże każdej dziewczynce uwierzyć w siebie, opowie bajki, zaśpiewa, a także odpowie na pytania.
To naprawdę magiczne lustereczko, bo można z nim rozmawiać! W komplecie znajduje się również książeczka z bajkami o księżniczkach. Posiada 3 ustawienia trybów zabawy: demo, quide oraz play. Z lusterkiem można bawić się na 4 sposoby:
Magiczne pytania - można zadać jedno z 10 pytań, a lustereczko na nie odpowie.
Jaką jestem księżniczką? - teraz lusterko zadaje pytania, a Ty na nie odpowiadzasz. Aby się tego dowiedzieć i przekonać się jaką jesteś księżniczką lustereczko musi zajrzeć w głąb Twojego serca. Poznasz 20 różnych księżniczek!
Opowiedz mi bajkę! - jeśli chcesz posłuchać jednej z 10 bajek, wystarczy, że poprosisz o to lustereczko, a ono opowie Ci jedną z nich.
Zagraj mi coś! - na Twoją prośbę lustereczko może zagrać jedną z 3 melodii.
Lustereczko przemawia miłym i łagodnym głosem, którego użyczyła polska aktorka - Katarzyna Cichopek.

Funkcje zabawki:
- odpowiada na pytania w j. polskim (10 pytań),
- zadaje pytania, aby móc odgadnąć jaką księżniczką dziś jesteś (20 księżniczek),
- opowiada bajki (10 bajek),
- gra 3 melodie,
- pobudza wyobraźnię,
- uczy koncentracji oraz kreatywnego myślenia,
- pomaga dziewczynkom uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 4 lat.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA (w ząłączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 30x27x6,5cm
Wielkość zabawki: ok.25cm.
Numer katalogowy: DD60792
Zabawki - Numer handlowy: 88066

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zaczarowane lustereczko DD60792 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zaczarowane lustereczko DD60792 OU możesz kupić za 69.00 zł. Cena Zaczarowane lustereczko DD60792 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 69.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zaczarowane lustereczko DD60792 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Zaczarowane lustereczko DD60792 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zaczarowane lustereczko DD60792 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zaczarowane lustereczko DD60792 OU?
Czy któraś z dziewczynek i kobiet nie chciała być księżniczką? Nie chciała być zapewniana o tym, jak bardzo jest miła i piękna? To niezwykłe Magiczne lustereczko pomoże każdej dziewczynce uwierzyć w siebie, opowie bajki, zaśpiewa, a także odpowie na pytania.
Zabawki - Numer handlowy: 88066Opinie klientów

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Polecam, naprawdę fajne bajeczki do słuchania. Bawią się obie córki w wieku 7 i 9 lat.

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  To najbardziej cudowne lustereczko jakie spotkałam. Moja córcia jest nim po prostu oczarowana i się z nim nie rozstaje. Zrobiło furorę wśród koleżanek! Mile słowa, ciekawe bajki i naprawdę ładnie wszystko nagrane. Głos Pani Kasi Cichopek bardzo tu pasuje.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator