Rozkręcone zwierzaki kotek i dinozaur brązowy - Opis produktu

Rozkręcone Zwierzaki to świetny zestaw zachęcający dziecko do rozwijania kreatywności oraz sprawności małej motoryki poprzez zabawę. Uczy dziecko jak ważny jest porządek w miejscu pracy i kolejności wykonywania prac na kolejnych jej etapach, aby otrzymać w nagrodę zabawkę - wspaniałego zwierzaka.
Wymaga od dziecka opanowania umiejętności logicznego myślenia ponieważ zadaniem dziecka będzie samodzielne rozłożenie i złożenie składającego się z kilkunastu elementów sympatycznego kotka lub brązowego dinozaura. Aby to zrobić dziecko może posłużyć się różnymi metodami pracy. Pomoże mu w tym śrubokręt lub wkrętarka zasilana bateriami.

Funkcje zabawki:
- rozwija zdolności manualne i kreatywność,
- uczy logicznego myślenia i samodzielności,
- ćwiczy koncentrację.

W komplecie znajdują się:
- kotek niebieski z kompletem śrubek,
- dinozaur brązowy T-rex z kompletem śrubek,
- wkrętarka na baterie,
- 3 wiertła,
- śrubokręt,
- 4 dodatkowe śrubki.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
1 zabawka wymaga 2 sztuk baterii 1,5V R06 (AA), załączono baterie testowe.
Wymiary opakowania: 35,5x39,5x14,5cm. Wielkość zwierzątka: ok.17x17cm.
Numer katalogowy: DD43727/43587
Zabawki - Numer handlowy: 88146/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Rozkręcone zwierzaki kotek i dinozaur brązowy?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Rozkręcone zwierzaki kotek i dinozaur brązowy możesz kupić za 79.00 zł. Cena Rozkręcone zwierzaki kotek i dinozaur brązowy jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 79.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Rozkręcone zwierzaki kotek i dinozaur brązowy?
Najniższy koszt przesyłki dla Rozkręcone zwierzaki kotek i dinozaur brązowy wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Rozkręcone zwierzaki kotek i dinozaur brązowy jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Rozkręcone zwierzaki kotek i dinozaur brązowy?
Rozkręcone Zwierzaki to świetny zestaw zachęcający dziecko do rozwijania kreatywności oraz sprawności małej motoryki poprzez zabawę. Uczy dziecko jak ważny jest porządek w miejscu pracy i kolejności wykonywania prac. Wymaga od dziecka opanowania umiejętności logicznego myślenia. Zadaniem dziecka będzie samodzielne rozłożenie i złożenie składającej się z kilkunastu elementów zabawki. Pomoże mu w tym śrubokręt lub wkrętarka zasilana bateriami.
Zabawki - Numer handlowy: 88146/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator