Krzesełko - mobilne centrum zabaw 10143 - Opis produktu

Krzesełko hip-hop - mobilne centrum zabaw renomowanej marki Bright Starts teraz na 4 kółeczkach! Musisz przejść z salonu do kuchni? teraz nie przerywajac zabawy dziecku, z łatwością przejedziesz mobilnym centrum w inne miejsce pociągając za uchwyt. Kółeczka toczą się z łatwością po podłodze, ale także posiadają blokady dla bezpieczeństwa dziecka podczas zabawy. Siedzisko obraca się o 360 stopni, dzięki czemu dziecko ma dostęp do wszystkich zabawek. Największą atrakcją jest pociąg, który może być prowadzony rączką przez dziecko dookoła siebie na stoliku, ale można się nim bawić również na podłodze. Pociąg składa się z rozłącznych elementów: lokomotywy i 2 wagoników ze zwierzątkami. Lokomotywa posiada 2 przełączniki, jeden do przełączania trybu zabawy na stoliku lub na podłodze i drugi ustawiający głośność odtwarzanych melodii i zabawnych dźwięków. Sympatyczne postaci i zabawki (m.in. pociag, łuk z zabawkami, flaming, bezpieczne lusterko) znajdujące się dookoła dziecka zachęcają do nowych doświadczeń: chwytania, dotykania, trzymania, zginania, grzechotania i obracania. Przydadzą się też 2 specjalne uchwyty, na których można umieścić dodatkowe zawieszki.
Dodatkowo krzesełko rośnie razem z dzieckiem, gdyż jego wysokość jest regulowana (3 pozycje). Pod stopami malucha jest innowacyjna powierzchnia, która doskonale sprawdza się podczas pierwszych prób skakania. Siedzisko wyposażono w specjalne zapinki, dzięki którym można dopasować siedzisko w zależności od potrzeb, aby pozycja dziecka była prawidłowa.
 
Funkcje produktu:
- 360 stopni radości z pełnym dostępem do zabawek, dzięki obrotowemu fotelikowi,
- pociąg ze zwierzętami składający się z lokomotywy i 2 wagoników z efektami świetlnymi i dźwiękowymi,
- mobilność całego krzesełka dzięki 4 kółeczkom, można je łatwo przesuwać po domu bez przerywania zabawy,
- dla bezpieczeństwa i stabilności kóeczka wyposażono w blokady,
- regulacja wysokości zabawki do potrzeb dziecka.
Wszystkie zabawki są w pięknych kolorach i łatwe do utrzymania w czystości. Siedzisko krzesełka jest wykonane z miłego w dotyku i miękkiego materiału, który można prać w pralce.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: ok.72x72x81,5cm. 
Wymiary opakowania: ok.65x702x1,5cm.
Wymagane do lokomotywy 2 baterie AAA/LR03 (nie załączone).
Zabawka dla dzieci siedzących samodzielnie, od 6 miesiąca życia (do 76 cm wzrostu i 11 kg wagi).
Numer katalogowy: 66462
Zabawki - Numer handlowy: 10143

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Krzesełko - mobilne centrum zabaw 10143?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Krzesełko - mobilne centrum zabaw 10143 możesz kupić za 419.00 zł. Cena Krzesełko - mobilne centrum zabaw 10143 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 419.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Krzesełko - mobilne centrum zabaw 10143?
Najniższy koszt przesyłki dla Krzesełko - mobilne centrum zabaw 10143 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Krzesełko - mobilne centrum zabaw 10143 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Krzesełko - mobilne centrum zabaw 10143?
Krzesełko hip-hop - mobilne centrum zabaw renomowanej marki Bright Starts teraz na 4 kółeczkach! 360 stopni zabawy z pełnym dostępem do zabawek, dzięki obrotowemu fotelikowi oraz pociag z efektami świetlnymi i dźwiękowymi i wiele innych atrakcji dookoła. Regulacja wysokości.
Zabawki - Numer handlowy: 10143Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator