Karuzela marzeń 8352 - Opis produktu

Karuzela Marzeń firmy Bright Starts zapewni słodkie sny dzięki muzyce i zabawkom. Zawiera 7 uspokajających melodii i 4 zawieszki z kolorowymi postaciami, które urzekną dziecko. Pozytywka działa w cyklach 15-minutowych, co zazwyczaj wystarcza do uśpienia maleństwa. Subtelne dźwięki, wesołe kolory zachęcą każdego maluszka do zabawy, pobudzając i wspomagając rozwój zmysłu wzroku oraz słuchu. Idealne mocowanie łatwo i bezpiecznie pozwoli zainstalować zabawkę do większości standardowych łóżeczek niemowlecych. To produkt typu 2w1, dzięki wygodnej, odłączanej bazie. Sam moduł muzyczny może być używany osobno - jak maluszek urośnie i nie będziemy używać karuzeli. To samodzielna muzyczna zabawka do łóżeczka stanowiąca połączenie okresu niemowlęctwa i starszego dziecka, która tworzy i utrwala wypracowane rytuały do zasypiania dając maluchowi kojące i bezpieczne środowisko.

Funkcje zabawki:
- dzięki Perfect Fit Crib Attachment ™ łatwo i bezpiecznie mocuje się do łóżeczka,
- 7 kojących melodii,
- 15 minut klasycznych kołysanek,
- 4 zawieszki z zabawnymi postaciami zwierząt zawieszone na karuzelce,
- baza typu 2w1; odłączana podstawa może służyć jako muzyczna zabawka do łóżeczka,
- świecący wskaźnik sygnalizujący rozładowanie baterii.

Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Zabawka wymaga 3 baterii LR14/C (nie ząłaczono).
Opakowanie: 38x28x11cm
Model nr 8352

Zabawki - Numer handlowy 66024

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Karuzela marzeń 8352?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Karuzela marzeń 8352 możesz kupić za 95.00 zł. Cena Karuzela marzeń 8352 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 95.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Karuzela marzeń 8352?
Najniższy koszt przesyłki dla Karuzela marzeń 8352 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Karuzela marzeń 8352 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Karuzela marzeń 8352?
Kolorowa Karuzela Marzeń od Bright Starts umili czas każdemu dziecku za sprawą wesołych zwierzątek na pałąku i 7 łagodnych melodii. Subtelne dźwięki, wesołe kolory zachęcą każdego maluszka do zabawy, pobudzając i wspomagając rozwój zmysłu wzroku oraz słuchu.
Zabawki
Numer handlowy 66024Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator