Gra magnetyczna Angielski dla dzieci - Opis produktu

Edukacyjna, magnetyczna gra Angielski dla dzieci to zestaw trójwymiarowych magnesów wspomagających proces nauki języka angielskiego. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. Dziecko podczas zabawy nauczy się liter alfabetu angielskiego, zapamięta ich nazwy oraz zilustruje użycie liter w słowach. Ponadto wzbogaci zasób słownictwa dotyczący nazw zwierząt w języku angielskim. Gra pozytywnie wpływa na rozwój uwagi i pamięci wzrokowej, logicznego i abstrakcyjnego myślenia. Oglądaj litery razem z dzieckiem, ćwicz fonetykę, akcentując wymowę poszczególnych liter alfabetu, układajcie razem słówka. Na kartach znajdziesz zróżnicowane zadania, które pomogą nie tylko utrwalić wiedzę, ale również ukształtują umiejętność skupienia uwagi, kojarzenie, logikę i pamięć.
Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
W zestawie znajdują się:
- karty z przykładami 8 szt.,
- magnesy 56 szt.,
- instrukcja.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat.

Nr katalogowy: RK2201-07

Zabawki - Numer handlowy: 90002/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra magnetyczna Angielski dla dzieci?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra magnetyczna Angielski dla dzieci możesz kupić za 24.00 zł. Cena Gra magnetyczna Angielski dla dzieci jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra magnetyczna Angielski dla dzieci?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra magnetyczna Angielski dla dzieci wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra magnetyczna Angielski dla dzieci jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra magnetyczna Angielski dla dzieci?
Edukacyjna, magnetyczna gra do nauki języka angielskiego to zestaw trójwymiarowych magnesów wspomagających proces edukacyjny. Dziecko podczas zabawy nauczy się liter alfabetu angielskiego, zapamięta ich nazwy oraz zilustruje użycie liter w słowach.
Zabawki - Numer handlowy: 90002/2Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra magnetyczna Angielski dla dzieci - RK2201-07E (Rozmiar: 0,83 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator