Tablet Mały podróżnik 50027 - Opis produktu

Dotykowy tablet Mały podróżnik to edukacyjny produkt, który zapozna malucha ze zwierzątkami mieszkającymi na całym świecie oraz odgłosami, które wydają. To egzotyczna podróż dookoła świata bez wychodzenia z domu i edukacyjna wyprawa w nieznane. Z tą multifunkcyjną zabawką dziecko pozna nazwy i odgłosy zwierząt oraz ciekawostki na ich temat, odkryje kontynenty, poznając różne ekscytujące fakty, a także nauczy się nazw oceanów. Na najmłodszych czekają 4 tryby zabawy: zwierzęta, kontynenty, ciekawostki oraz quiz, w którym każdy mały podróżnik może sprawdzić swoją wiedzę. Dodatkowo, zabawę umili ponad 30 melodii i dźwięków, a gdy wyprawa dobiegnie końca, praktyczny przełącznik On/Off pozwoli wyłączyć tablet, aby był gotowy na kolejną daleką podróż.

Funkcje produktu:
- posiada aktywne przyciski,
- zabawka mówi po polsku,
- tryb zwierzęta (odkrywaj odgłosy zwierząt, poznaj nazwy kontynentów i oceanów),
- tryb kontynenty (niesamowite fakty),
- tryb quiz (naciskaj na obrazki, aby odpowiadać na pytania),
- tryb ciekawostki (45 ciekawostek o zwierzętach i kontynentach),
- 33 odgłosy zwierząt,
- 31 melodii i dźwięków,
- przełącznik On/Off,
- posiada regulację głośności,
- inspiruje do kreatywnej zabawy pobudzając wszystkie zmysły,
- zachęca do poznawnia świata i zwyczajów, jednocześnie ćwicząc pamięć,
- pozwala na odkrywanie zależności przyczynowo-skutkowych.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 25x4x27cm 
Wielkość zabawki: ok.24x17cm
Numer katalogowy: DD50027
Zabawki - Numer handlowy: 50188/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tablet Mały podróżnik 50027?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tablet Mały podróżnik 50027 możesz kupić za 46.00 zł. Cena Tablet Mały podróżnik 50027 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 46.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tablet Mały podróżnik 50027?
Najniższy koszt przesyłki dla Tablet Mały podróżnik 50027 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tablet Mały podróżnik 50027 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tablet Mały podróżnik 50027?
Razem z edukacyjnym tabletem odkrywaj nieznane lądy i poznawaj dzikie zwierzęta! Dziecko pozna nazwy i odgłosy zwierząt oraz ciekawostki na ich temat, odkryje kontynenty, poznając różne ekscytujące fakty, a także nauczy się nazw oceanów. Ma 4 tryby zabawy: zwierzęta, kontynenty, ciekawostki oraz quiz.
Leżaczki - Numer handlowy: 50188/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator