OUTLET Pizza Dumello 90412 - Opis produktu

Produkt pełnowartościowy, uszkodzone opakowanie.

Gra Pizza Dumello to świetna zabawa dla maksymalnie 4 osób. Zadaniem każdego gracza jest zebrać jak najszybciej składniki na swoje 3 pizze. Rozgrywka rozpoczyna się od tego, że każdy gracz otrzymuje 3 karty zamówienia z widocznymi składnikami, które musi uzbierać. Na środku stołu umieszczamy 3 spody i w każdy z nich wkładamy karty składników.
 
Następnie gracze równocześnie rzucają kostką. Należy jak najszybciej podać liczbę oczek z jednej kostki lub sumę oczek z kilku kostek, ale musi to być taka liczba, która pokrywa się z liczbą podaną na jednaj z kart składników. Pierwszy gracz, który skompletuje swoje 3 zamówienia, wygrywa.
 
Ilość graczy: 2-4
 
Zawartość opakowania:
16 kart zamówienia
48 kart składników
3 spody od pizzy
4 kostki do gry
Wiek dziecka: 6 lat+

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OUTLET Pizza Dumello 90412?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OUTLET Pizza Dumello 90412 możesz kupić za 59.90 zł. Cena OUTLET Pizza Dumello 90412 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 59.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka OUTLET Pizza Dumello 90412?
Najniższy koszt przesyłki dla OUTLET Pizza Dumello 90412 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OUTLET Pizza Dumello 90412 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OUTLET Pizza Dumello 90412?
Snot It to gra zręcznościowa, w której jeden smark, może wiele zdziałać! Rozgrywka gwarantujące wiele frajdy oraz rywalizacji. Złap odpowiednie pianki, podczas, gdy miseczka się obraca. Ups! Złapałeś fioletową piankę? Snot it!
Leżaczki - Numer handlowy: 50144Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator