Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Park samochodowy - Opis produktu

Gra edukacyjna z ruchomymi elementami - Park samochodowy to zaproszenie do poznania budowy różnych pojazdów i ich funkcji poprzez dopasowywanie odpowiednich części. Przed rozpoczęciem gry należy właściwie przykleić rzepy we wskazane miejsca na kartonowych formach samochodów (żółte) i na postaciach zwierząt (białe). Przyjrzyjcie się dokładnie pojazdom - czego brakuje? Niech dziecko dobierze potrzebne części i umocujcie je do podstawy za pomocą guzików (np. w motocyklu brakuje kół, więc je mocujemy). Dopasujcie kierowcę. Gdy wszystkie elementy będą przymocowane samochody będą mógły właściwie działać. W zestawie znajdują się rysunki sytuacyjne przedstawiające obrazy związane z różnymi pracami. Zastanówcie się o jaką sytuację chodzi i udzielcie odpowiedzi na pytanie z kartki. Na przykład:  Gdzie załadować piasek, aby się nie wysypał? Prawidłowa odpowiedź - Na wywrotkę. Niech maluch znajdzie podstawę i nadwozie tego pojazdu i złączy je przy pomocy guzików. Potem może pracować z pozostałymi samochodami. Różne warianty gry pozwalają wykazać się fantazją i tworzyć podstawę do ciekawych opowieści o przygodach zwierzątek. Ruchome elementy znakomicie trenują małą motorykę, ćwiczą precyzję i wspierają rozwój zdolności manualnych. Gra rozwija logiczne myślenie, kojarzenie obrazów, pamięć i mowę poprzez poznawanie nowych słów podczas zadawania pytań, czy wymyślania bajek.
 
Zestaw zawiera: 13 kartonowych elementów z guzikami, 6 kartonowych elementów, 12 rzepów, 6 kartek sytuacyjnych, instrukcja.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.

Nr katalogowy: RK1040-06

Zabawki - Numer handlowy: 90024/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Park samochodowy?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Park samochodowy możesz kupić za 31.00 zł. Cena Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Park samochodowy jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 31.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Park samochodowy?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Park samochodowy wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Park samochodowy jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Park samochodowy?
Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Park samochodowy to zadanie dla dziecka, aby odpowiednio dopasowało charakterystyczne elementy pojazdów i kierowcę oraz wybranego obrazka sytuacyjnego. Znakomicie trenuje małą motorykę, ćwiczy precyzję i wspiera rozwój zdolności manualnych.
Zabawki - Numer handlowy: 90024/2Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Park samochodowy - RK1040-06E (Rozmiar: 0,63 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator