Puzzle 24 elementy kot czarodziej - Opis produktu

Puzzle 24 elementy kot to 3 mm puzzle tekturowe dla dzieci powyżej 3 lat. Ułóżcie puzzle i zapoznajcie się z kotkiem! Elementy zaprojektowane specjalnie dla malutkich rączek  - zostały wykonane z mocnej tektury. Wygodnie je trzymać i łączyć. Wspaniała zabawa oraz ćwiczenie małej motoryki, skupienia i logicznego myślenia. Obrazek po ułożeniu ma wielkość: 21x30cm. Puzzle są zapakowane w torebkę z zapięciem strunowym, któa nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu można zabrać je ze sobą na każdą wycieczkę.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wielkość obrazka (po złożeniu): ok. 21x30cm.
Wielkość opakowania: 20x12,5x3cm
Nr katalogowy: RK1130-06

Zabawki - Numer handlowy: 90045/06

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Puzzle 24 elementy kot czarodziej?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Puzzle 24 elementy kot czarodziej możesz kupić za 9.90 zł. Cena Puzzle 24 elementy kot czarodziej jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 9.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Puzzle 24 elementy kot czarodziej?
Najniższy koszt przesyłki dla Puzzle 24 elementy kot czarodziej wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Puzzle 24 elementy kot czarodziej jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Puzzle 24 elementy kot czarodziej?
Puzzle 24 elementy kot to 3 mm puzzle tekturowe dla dzieci powyżej 3 lat. Ułóżcie puzzle i zapoznajcie się z kotkiem! Elementy zaprojektowane specjalnie dla malutkich rączek - zostały wykonane z mocnej tektury. Wygodnie je trzymać i łączyć.
Zabawki - Numer handlowy: 90045/06Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator