Balibazoo Zawieszka księżyc grzechotka 80224

Oszczędzasz

-21 %

Promocja

28,90 zł

22,90 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Balibazoo Zawieszka księżyc grzechotka 80224 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka księżyc z grzechotką to przyjemna zawieszka, która może zostać przyjacielem malucha w podróży i w domu. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu. Księżyc z grzechotką z przytulonym do niego króliczkiem został wykonany z materiałów o zróżnicowanej fakturze i barwach, które stymulują zmysły dotyku i wzroku malucha. Księżyc wydaje przyjemny dźwięk grzechotki przy poruszaniu oraz posiada dodatkowe atrakcje w postaci elastycznego gryzaka, 2 klekoczących o siebie kształtów (gwiazdka i koło) oraz bezpiecznego lusterka. 
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczny, futerkowy księżyc z buźką z zabawnymi oczami i haftowanymi szczegółami,
- przytulony do księżyca króliczek od najwcześniejszych dni życia stymuluje dotyk i wzrok, dzięki różnym fakturom materiałów oraz kolorom,
elastyczny gryzak przyniesie ukojenie podczas ząbkowania,
- łatwe do uchwycenia 2 kształty: kółko i gwiazda wydają klekoczący dźwięk, stukając o siebie podczas poruszania zabawką,
- z drugiej strony księżyca maluch znajdzie bezpieczne lusterko do samopoznania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. 17cm 
Numer katalogowy: 80224
Zabawki - Numer handlowy: 88229

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka księżyc grzechotka 80224?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka księżyc grzechotka 80224 możesz kupić za 22.90 zł. Cena Balibazoo Zawieszka księżyc grzechotka 80224 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 22.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka księżyc grzechotka 80224?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka księżyc grzechotka 80224 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka księżyc grzechotka 80224 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka księżyc grzechotka 80224?
Księżyc z grzechotką z przytulonym do niego króliczkiem to milusia zawieszka wykonana z materiałów o zróżnicowanej fakturze i barwach, które stymulują zmysły dotyku i wzroku malucha. Księżyc wydaje przyjemny dźwięk grzechotki przy poruszaniu oraz posiada dodatkowe atrakcje do odkrycia.
Zabawki - Numer handlowy: 88229Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator