Mali kumple żyrafa 0117 - Opis produktu

Mali kumple żyrafa to kolorowa, grzechocząca zawieszka. Doskonała zabawka na każdy spacer lub podróż. Wykonano ją z materiałów wysokiej jakości dzięki czemu jest mięciutka, bardzo kolorowa i przyjemna w dotyku. Posiada duży uchwyt mocujący służący do zwieszenia zabawki. Dziecko, potrząsając zwierzątkiem usłyszy delikatny odgłos grzechotki. Dodatkowo zawieszka posiada szeleszczące uszy oraz ruchome elementy doskonale stymulujące małą motorykę dziecka.

Funkcje produktu:
- grzechocze,
- szeleści,
- posiada ruchome elementy,
- bogate i różnorodne tekstury materiałów,
- zawieś ją nad fotelikiem samochodowym, wózkiem, matą lub przyczep do torby.

Bawiąc się nią dziecko rozwija:
- dotyk,
- małą motorykę,
- percepcję wzrokową,
- percepcję słuchową.

Seria zabawek „Mali Kumple” dedykowana jest dla dzieci już od chwili narodzin. Dzięki swej wyjątkowej budowie i mnogości wzorów oddziałowują na dzieci wielozmysłowo. Każda zabawka przypomina inne pluszowe zwierzątko. Poznaj je wszystkie i niech zostaną twoimi najlepszymi kumplami.

   Marka Smily Play powstała z myślą o najmłodszych dzieciach po to, aby zabawa inspirowała dziecko i w naturalny sposób wspierała jego rozwój. Dlatego zabawki Smily Play zostały zaprojektowane i wykonane z wyjątkową starannością. Projektowanie zawsze rozpoczyna się od analizy potrzeb i możliwości dziecka w określonym wieku. Chodzi o to, aby dziecko z radością i zapałem sięgało po zabawki, a bawiąc się, otrzymywało jak najwięcej bodźców zachęcających ćwiczeń ciała i umysłu. Ponieważ przez zabawę maluchy mogą bardzo wiele się nauczyć, wystarczy je tylko zainteresować i zachęcić, korzystając z zabawek, które stymulują ich zmysły. Ważne jest, aby zabawka absorbowała uwagę, zachęcała do wysiłku intelektualnego oraz zdobywania nowych umiejętności.
   Bogactwo przyjemnych dla oka kolorów, interesujące kształty i funkcje angażujące wyobraźnię oraz konieczność logicznego myślenia – te wszystkie cechy znajdują się w produktach Smily Play. Edukacyjne oraz interaktywne zabawki dla dzieci doskonale sprawdzą się w swojej roli, wspierając prawidłowy rozwój, a także zapewniając długie godziny świetnej rozrywki. Wszystkie zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie, dlatego nie tylko wykonano je z odpowiednich materiałów, ale też zaprojektowano tak, aby żadne elementy nie spowodowały zagrożenia dla zdrowia. Wysoką jakość wyrobów poświadczają atesty bezpieczeństwa dopuszczające zabawki do sprzedaży na rynku europejskim.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki ok.: 19cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia urodzin.
Nr katalogowy: 0117

Zabawki - Numer handlowy: 89000

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mali kumple żyrafa 0117?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mali kumple żyrafa 0117 możesz kupić za 24.50 zł. Cena Mali kumple żyrafa 0117 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mali kumple żyrafa 0117?
Najniższy koszt przesyłki dla Mali kumple żyrafa 0117 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mali kumple żyrafa 0117 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mali kumple żyrafa 0117?
Mali kumple żyrafa to kolorowa, grzechocząca zawieszka. Wykonano ją z doskonałych materiałów dzięki czemu jest mięciutka, bardzo kolorowa i przyjemna w dotyku.
Zabawki - Numer handlowy: 89000Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator