Zawieszka pirat Horacy LC27562 - Opis produktu

Zawieszka Pirat Horacy to wesoły korsarz, który może stać się pierwszym przyjacielem Twojego dziecka. Wykonany jest z materiałów o ciekawej strukturze, posiada różnorodne elementy i funkcje edukacyjne. Jeśli tylko przechylisz zabawkę usłyszysz grzechotanie koralików w środku. Pokaż dziecku piracki skarb - barwne i przeźroczyste gryzaki na kółeczku podobne do kamieni szlachetnych oraz żółty kluczyk z materiału. Wyobraźnia podpowie Tobie i dziecku różne historie do opowiadania.

Funkcje produktu:
- zabawnie grzechocze przy przechylaniu,
- piracki skarb na kółeczku - gryzaki imitujące kamienie szlachetne,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- 12 różnych struktur materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- 8 różnych wzorów tkanin skupiajacych uwagę,
- szeleszcząca marynarka i stopy z kontrastowymi biało-czarnymi wzorami pod spodem.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 32cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27562

Zabawki - Numer handlowy: 87046

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka pirat Horacy LC27562?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka pirat Horacy LC27562 możesz kupić za 58.00 zł. Cena Zawieszka pirat Horacy LC27562 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 58.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka pirat Horacy LC27562?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka pirat Horacy LC27562 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka pirat Horacy LC27562 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka pirat Horacy LC27562?
Wesoły pirat Horacy zabierza Cię na wyprawę po ukryty skarb! To wspaniały pierwszy przyjaciel, uśmiechnięty, grzechoczący i szeleszczący, wykonany z wysokiej jakości materiałów o różnych strukturach. Na kółeczku ma gryzaki w kształcie kamieni szlachetnych.
Zabawki - Numer handlowy: 87046Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator