Hipciowóz 59055 - Opis produktu

Hipciowóz to pojazd w kształcie niebieskiego, uroczego hipopotama, który wiezie na swojej przyczepce inne zwierzątka. Zabawka odtwarza piosenkę w języku polskim oraz wesołą melodię z odgłosami zwierząt. To również nietypowy sorter kształtów z atrakcyjnymi rymowankami o zwierzakach. Wystarczy odpowiednio dopasować figurkę do otworów w przyczepce, aby usłyszeć krótki, rymowany wierszyk na jej temat oraz usłyszeć realistyczny odgłos, który wydaje dane zwierzątko. Zabawa sorterem stymuluje koordynację ręka-oko, uczy rozpoznawania zależności między przyczyną i skutkiem, a także doskonale wpływa na rozwój zdolności manualnych. Każdym ze zwierzątek znajdujących się w hipciowej przyczepce można bawić się oddzielnie. W komplecie znajdują się: lew, tygrys, słoń, zebra i żyrafa. Ich dodatkową atrakcją jest to, że posiadają ruchome nóżki wydające terkoczący dźwięk przy poruszaniu. Jadący pojazd - hipcio podczas pchania go przez dziecko rączką zabawnie kłapie pyszczkiem.
Funkcje produktu:
- zabawka źwiękowa, odtwarzająca teksty i piosenkę w języku polskim,
- wesoła melodia z odgłosami zwierząt,
- rymowanki na temat zwierzątek,
- sorter kształtów wspierający ćwiczenie motoryki,
- w komplecie 5 figurek zwierzątek z terkoczącymi, ruchomymi nóżkami,
- zachęca do poznawania świata.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 2 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 36,5x16x21cm 
Wielkość zabawki: ok.35x15,5x16,5cm
Numer katalogowy: DD59055
Zabawki - Numer handlowy: 50116


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Hipciowóz 59055?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Hipciowóz 59055 możesz kupić za 109.00 zł. Cena Hipciowóz 59055 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 109.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Hipciowóz 59055?
Najniższy koszt przesyłki dla Hipciowóz 59055 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Hipciowóz 59055 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Hipciowóz 59055?
Hipciowóz to pojazd w kształcie niebieskiego, uroczego hipopotama, który wiezie na swojej przyczepce 5 innych zwierzątek z terkoczącymi nóżkami, którymi można bawić sie oddzielnie. Ta muzyczna zabawka, to również sorter kształtów odtwarzający piosenkę w języku polskim, wesołą melodię z odgłosami zwierząt oraz rymowanki.
Leżaczki - Numer handlowy: 50116Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator