Piramidka jednorożec 42787 - Opis produktu

Piramidka jednorożec to klasyczna zabawka, która wchodzi w skład zabawek typu "must have" dla rozwoju dziecka. Baw się razem z zaczarowanym konikiem, budując piramidkę z kolorowych pierścieni i słuchając wesołej melodii. Rozkołysz się do grzechoczącej zabawy. Bajecznie kolorowy jednorożec posiada aż 4 pierścienie, z czego jeden grzechoczący. Maluszek może je do woli przekładać, tworząc różne piramidki lub bawić się nimi oddzielnie. Podstawa jednorożca jest zaokrąglona, co urozmaica, a jednocześnie stwarza wyzwanie do nałożenia pierścieni. Przełącznik znajdujący się na podstawie zabawki uruchamia melodie. Gdy jest włączony przy zakładaniu kolejnych kółek maluch usłyszy dodatkowo zabawne dźwięki.
 
Funkcje produktu:
- kołysząca się podstawa,
- ruchome pierścienie do układania na podstawę,
- jeden grzechoczący pierścień,
- pierścień w kształcie kwiatka może słóżyć również jako gryzak,
- wesołe melodie i zabawne dźwięki,
- rozwój koordynacji zrokowo ruchowej oraz motoryki,
- poznanie zależności przyczynowo-skutkowych,
- pobudzanie zmysłów, w szczególności wzroku i słuchu,
- od 12 miesiąca życia.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 2 baterii typu AA 1.5V. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 23x15,5x14.5cm 
Wysokość zabawki: ok.20cm
Numer katalogowy: DD42787
Zabawki - Numer handlowy: 50165/2

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Piramidka jednorożec 42787?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Piramidka jednorożec 42787 możesz kupić za 44.00 zł. Cena Piramidka jednorożec 42787 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 44.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Piramidka jednorożec 42787?
Najniższy koszt przesyłki dla Piramidka jednorożec 42787 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Piramidka jednorożec 42787 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Piramidka jednorożec 42787?
Piramidka jednorożen to klasyczna zabawka typu "must have" dla rozwoju dziecka. Buduj różne piramidki z kolorowych pierścieni, uważaj bo podstawa się kołysze! Wesoła melodia i zabawne dźwięki umilą czas zabawy.
Leżaczki - Numer handlowy: 50165/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator