Karuzela z projektorem Sensory 77882 - Opis produktu

Bogato wyposażona karuzela z projektorem Sensory to prawdziwa uczta dla zmysłów dziecka, na którą składa się muzyka, dźwięki natury, ruch, barwne elementy i projektor. Wszystko to sprzyja bogatszemu rozwojowi emocjonalnemu i koncentracji dziecka, pogłębia jego wyobraźnię i sprawia, że maluchy będą nią zachwycone. Uspokajające światełka pomagają w wyciszeniu i relaksie dziecka, a dołączony pilot dba o wygodę rodziców. Dzięki uniwersalnemu mocowaniu produkt można bezpiecznie i z łatwością zainstalować w standardowym łóżeczku ze szczebelkami. Karuzelka kręci się, wygrywając przyjemne melodie, skupiając wzrok i uwagę dziecka na obracających się zabawkach. Aż 6 plastikowych zabawek, którymi można również bawić się odzielnie używając ich jako grzechotek, to jedna z ekstra bonusów tej zabawki. Postaci zwierzątek: ptaszek, pszczółka i małpka podczas kręcenia się karuzeli są zawsze skierowane w kierunku wzroku dziecka cały czas nawiązując z nim kontakt. 3 okrągłe zawieszki są dwustronne i mają interesujące kontrastujące wzory. Moduł elektroniczny wyświetla kolorowe obrazy na plastikowym daszku, a po odinstalowaniu ramienia, zamienia się w projektor wyświetlający obrazki na suficie, który ze swoimi funkcjami pomoże w usypianiu maluszka. Moduł projektora posiada przełącznik zmiany trybu działania, a do wyboru są aż 4 różne ustawienia
1. tylko muzyka, 
2. muzyka i dźwięki, 
3. muzyka, światło i obracanie się daszka karuzeli,
4. muzyka światło i obracanie się daszka karuzeli i projektor. 
W trzecim i czwartym trybie, spadające gwiazdy pojawiają się na projektorze w towarzystwie efektów dźwiękowych. 
Dostępne są również 4 różne muzyczne kompozycje
- kołysanki (8 utworów), 
- dźwięki natury, 
- biały szum,
- dźwięki zbliżone do tych, które maluszek słyszał w łonie matki. 
Pilotem zdalnego sterowania można włączyć oraz wyłączyć muzykę i efekty świetlne oraz zmienić tryb. Regulacja głośności pozwoli dostosować karuzelkę do potrzeb i nastroju dziecka. Duże, reprezentazyjne pudełko wraz z wygodną rączką do przenoszenia sprawia, że jest to idealny produkt na prezent.
 
Funkcje produktu:
- 4 tryby projektora,
- 4 muzyczne kompozycje do wyboru,
- regulacja głośności,
- efekty świetlne oraz dźwiękowe,
- projektor,
- karuzela,
- dwustronne zawieszki,
- odczepiane grzechotki,
- łatwe oraz bezpieczne mocowanie,
- sterowanie za pomocą pilota.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin. 
Produkt wymaga 2 baterii typu AAA 1,5V do pilota oraz 5 baterii typu AA 1,5V do modułu projektora. Nie załączono.
Wymiary opakowania: ok. 61,5x41x14cm 
Numer katalogowy: DD77882
Zabawki - Numer handlowy: 50118

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Karuzela z projektorem Sensory 77882?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Karuzela z projektorem Sensory 77882 możesz kupić za 129.00 zł. Cena Karuzela z projektorem Sensory 77882 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 129.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Karuzela z projektorem Sensory 77882?
Najniższy koszt przesyłki dla Karuzela z projektorem Sensory 77882 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Karuzela z projektorem Sensory 77882 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Karuzela z projektorem Sensory 77882?
Bogato wyposażona karuzela z projektorem Sensory to prawdziwa uczta dla zmysłów dziecka, na którą składa się muzyka, dźwięki natury, ruch, barwne elementy i projektor. Wszystko to sprzyja bogatszemu rozwojowi emocjonalnemu i koncentracji dziecka, pogłębia jego wyobraźnię i sprawia, że maluchy będą nią zachwycone. Uspokajające światełka pomagają w wyciszeniu i relaksie dziecka, a dołączony pilot dba o wygodę rodziców.
Leżaczki - Numer handlowy: 50118Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator