Mój przyjaciel lis interaktywny DD82467 - Opis produktu

Utalentowany pomarańczowy lisek, który wie jak zabawić maluchy. To edukacyjny pluszak dla rocznego dziecka! Mój przyjaciel lis interaktywny to sprytna zabawka, która zajmie dziecko piosenkami i wierszykami,  będzie aktywizować poprzez pomysłowe zadania do wykonania, a gdy przyjdzie pora snu, opowie bajkę na dobranoc. Posiada 4 interaktywne przyciski ukryte w łapkach, każda z nich skrywa inne dźwięki. Lisek opowiada bajki, daje polecenia do wykonania, a także śpiewa edukacyjne piosenki, ucząc tym samym alfabetu, cyferek i figur. Z takim przyjacielem każdy dzień będzie wspaniałą przygodą! W ciągu dnia pluszowy przyjaciel zapewni mu wesołą rozrywkę, a wieczorem opowie bajkę lub zagra do snu słodką kołysankę. Ta fantastyczna zabawka uczy dziecko rozwijać się intelektualnie. Wielkość zabawki sprawia, że jest idealna do przytulania i noszenia zawsze ze sobą. Maluchy praktycznie się nie rozstają z ukochanym liskiem! Miły głos na nagraniach, dobre teksty i piosenki zachęcają dziecko do zabawy.

Funkcje produktu:
- zabawka mówi w języku polskim,
- 4 interaktywne przyciski ukryte w łapkach, pierwsze kliknięcie uruchamia dźwięki, kolejne kliknięcie - wyłącza go,
- górna, lewa łapka uruchamia bajki („Piernikowy Ludzik”, „Trzy małe świnki”, „O Jasiu i łodydze fasoli”, „Czerwony Kapturek, „Jaś i Małgosia”),
- górna, prawa łapka uruchamia wesołe zadania do wykonania (10 różnych poleceń),
- dolna, lewa łapka uruchamia edukacyjne piosenki (piosenka o alfabecie w języku polskim, piosenka o cyferkach, piosenka o figurach, piosenka o alfabecie w języku angielskim, piosenka o liczeniu po polsku z elementami języka angielskiego),
- dolna, prawa łapka uruchamia piosenki w języku polskim (5 różnych piosenek),
- pobudza wyobraźnię i zapoznaje z otaczającym światem,
- jako przytulanka daje maluchowi poczucie bezpieczeństwa,
 
Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AG13 (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 19x15x29cm, wysokość zabawki  ok.22cm.
Numer katalogowy: DD82467
Zabawki - Numer handlowy: 50189/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mój przyjaciel lis interaktywny DD82467?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mój przyjaciel lis interaktywny DD82467 możesz kupić za 89.00 zł. Cena Mój przyjaciel lis interaktywny DD82467 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 89.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mój przyjaciel lis interaktywny DD82467?
Najniższy koszt przesyłki dla Mój przyjaciel lis interaktywny DD82467 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mój przyjaciel lis interaktywny DD82467 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mój przyjaciel lis interaktywny DD82467?
Ten sprytny lisek to utalentowany pluszak, który wie jak zabawić maluchy! Posiada cztery aktywne łapki, a każda z nich skrywa inne dźwięki. Lisek opowiada bajki, aktywizuje, zadając najmłodszym różne pomysłowe zadania do wykonania, a także śpiewa edukacyjne piosenki, ucząc tym samym alfabetu, cyferek i figur. Z takim przyjacielem każdy dzień będzie wspaniałą przygodą!
Zabawki - Numer handlowy: 50189/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator