Kaczor B-Boy 82886 - Opis produktu

Ta niesamowicie "coolerska" postać kaczorka zachęci dziecko do poruszania się i pierwszych prób tanecznych. Do świetnej zabawy zaprasza kaczor B-Boy, który zatańczy w rytmie 3 piosenek, przy tym poruszając śmiesznie szyją i wypowiadając zwroty w języku polskim lub angielskim. B-Boy jeździ, mówi i rapuje!  Jeśli napotka przeszkodę wycofa się i zmieni kierunek jazdy, aby zabawa trwała dalej. Jeśli kaczor przejdzie w tryb drzemki, wystarczy chwycić go za szyję i podnieść do góry, aby się obudził. 

Funkcje produktu:
- mówi w 2 językach: po polsku i po angielsku (przełącznik języka),
- ma ruchomą szyję i skrzydełka,
- tańczy w rytmie 3 piosenek zwiększając świadomość muzyczną malucha,
- jeździ w różnych kierunkach,
- kiedy napotka na przeszkodę, potrafi odbić się od niej i pojechać w inną stronę,
- posiada regulację głośności,
- na brzuszku świecący element,
- zabawka zachęca do ruchu i przez to wpływa na rozwój dużej motoryki i koordynacji.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 28x20x15cm 
Wysokość zabawki: ok.21cm
Numer katalogowy: DD82886
Zabawki - Numer handlowy: 50120


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kaczor B-Boy 82886?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kaczor B-Boy 82886 możesz kupić za 74.00 zł. Cena Kaczor B-Boy 82886 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 74.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kaczor B-Boy 82886?
Najniższy koszt przesyłki dla Kaczor B-Boy 82886 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kaczor B-Boy 82886 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kaczor B-Boy 82886?
Ta niesamowicie "coolerska" postać kaczorka zachęci dziecko do poruszania się i pierwszych prób tanecznych. Do świetnej zabawy zaprasza kaczor B-Boy, który zatańczy w rytmie 3 piosenek, przy tym poruszając śmiesznie szyją i wypowiadając zwroty w języku polskim lub angielskim. B-Boy jeździ, mówi i rapuje!
Leżaczki - Numer handlowy: 50120Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator