Jolly Baby Książeczka Cow cloth book EN - Opis produktu

Cow cloth book to materiałowa książeczka ze sztywnymi kartkami w języku angielskim. Poprzez swoje wzmocnione strony przypomina klasyczną papierową książkę. Łatwo jest przekładać kartki i są odporne na podarcie. Książeczka zachęca do odkrywania świata poprzez oglądanie obrazków i czytanie krótkich opowieści o zwierzątkach w języku angielskim. O każdym zwierzątku napisane są ciekawostki oraz informacje o charakterystycznych dla nich odgłosach. To aż 24 strony wzbogacone o dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią zabawę: strony z okienkiem i zapięcie na rzep. Poszczególne kartki mają różne kształty, aby najmłodsze dzieci mogły wygodnie i samodzielnie przekręcać strony. Posiada praktyczny uchwyt umieszczony na grzbiecie, pomocny do noszenia książki w rączce.

Funkcje zabawki:
- materiałowa książeczka ze sztywnymi kartkami, łatwymi do przekładania dla najmłodszych,
- książeczka w języku angielskim,
- 24-stronna,
- posiada strony z okienkiem,
zapięcie na rzep,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczk,a nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów w kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 21x3x17cm
Numer katalogowy:WLTH8237J
Zabawki - Numer handlowy: 17029/21

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Cow cloth book EN?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Cow cloth book EN możesz kupić za 49.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Cow cloth book EN jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Cow cloth book EN?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Cow cloth book EN wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Cow cloth book EN jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Cow cloth book EN?
Cow cloth book to materiałowa książeczka ze 12 sztywnymi kartkami, dzięki czemu przypomina klasyczną papierową książkę i łatwo jest przekładać kartki, ale są one odporne na podarcie. Zachęca do odkrywania świata poprzez oglądanie obrazków i czytanie krótkich opowieści o zwierzątkach w języku angielskim.
Zabawki - Numer handlowy: 17029/21Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator