Sword Blaster HK9447 OU - Opis produktu

Sword Blaster to zabawka typu 2w1. Pistolet, który w prosty sposób zmieni się w miecz. Wystarczy nacisnąć okrągły przycisk, obrócić, a pistolet przekształci się w miecz. Naciskając spust usłyszymy dźwięk strzałów, a także zobaczymy migoczące światła na mieczu. Przytrzymując spust słyszymy dźwięk kumulacji siły miecza. Miecz posiada ergonomiczną rękojeść dzięki czemu wygodnie trzyma się zabawkę w ręku. Taka broń to wspaniały prezent dla Twojego dziecka, który poczuje się jak prawdziwy wojownik.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci 3 lat.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA (w załączeniu baterie testowe, mogą wymagać wymiany).
Wymiary opakowania: ok.26x20,5x6cm 
Numer katalogowy: HK9447
Zabawki - Numer handlowy: 55003/05

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Sword Blaster HK9447 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Sword Blaster HK9447 OU możesz kupić za 28.00 zł. Cena Sword Blaster HK9447 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 28.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Sword Blaster HK9447 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Sword Blaster HK9447 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Sword Blaster HK9447 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Sword Blaster HK9447 OU?
Sword Blaster to zabawka typu 2w1. Pistolet, który w prosty sposób zmieni się w miecz z efektami dźwiękowymi i świetlnymi.
Zabawki - Numer handlowy: 55003/05Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator