Gryzaki wypełnione wodą motylki S-80046 - Opis produktu

Gryzaki wypełnione wodą - motylki - 2szt. Te podwójne, wypełnione wodą motylki można schłodzić w lodówce. Są lekkie, odpowiednie nawet dla najmłodszych dzieci. Mają różnorodne faktury i grubości zapewniające odpowiednią stymulację organów mowy przygotowując je jednocześnie do formowania słów oraz łagodząc ból podczas ząbkowania.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

W zestawie znajduje się 2szt. motylków w różnych wersjach kolorystycznych, wybieranych losowo. Wielkość motylka: ok. 8x10cm
Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Nr katalogowy: S-80046

Zabawki - Numer handlowy: 63052

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gryzaki wypełnione wodą motylki S-80046?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gryzaki wypełnione wodą motylki S-80046 możesz kupić za 12.50 zł. Cena Gryzaki wypełnione wodą motylki S-80046 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 12.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gryzaki wypełnione wodą motylki S-80046?
Najniższy koszt przesyłki dla Gryzaki wypełnione wodą motylki S-80046 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gryzaki wypełnione wodą motylki S-80046 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gryzaki wypełnione wodą motylki S-80046?
Te podwójne, wypełnione wodą motylki można schłodzić w lodówce. Są lekkie, odpowiednie nawet dla najmłodszych dzieci. Mają różnorodne faktury i grubości zapewniające odpowiednią stymulację zmysłów.
Zabawki - Numer handlowy: 63052Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Gryzaki z czystym sumieniem polecam. Spisują się świetnie

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator