Magiczny jednorożec 42457 - Opis produktu

Magiczny jednorożec to muzyczno-świetlna zabawka, która rozweseli każdego malucha dzięki cudownym melodiom i zabawnym odgłosom. Wystarczy, że naciśniesz na żółte serduszko z boku zabawki, a rozbłyśnie światełkiem i uruchomią się atrakcje dźwiękowe. Jednorożec ma ruchomą głowę oraz kopytka, które zabawnie terkoczą przy obracaniu.

Funkcje produktu:
- światło,
- dźwięk,
- ruchome terkoczące nóżki i głowa,
- zachęca do zabawy z udziałem rodziców, kształtując zdolności motoryczne dziecka,
- wpływa na rozwój wyobraźni.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 1 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 15,5x16x9cm 
Wysokość zabawki: ok.14cm
Numer katalogowy: DD42457
Zabawki - Numer handlowy: 50124/2

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Magiczny jednorożec 42457?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Magiczny jednorożec 42457 możesz kupić za 30.50 zł. Cena Magiczny jednorożec 42457 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 30.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Magiczny jednorożec 42457?
Najniższy koszt przesyłki dla Magiczny jednorożec 42457 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Magiczny jednorożec 42457 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Magiczny jednorożec 42457?
Magiczny jednorożec to muzyczno-świetlna zabawka, która rozweseli każdego malucha dzięki cudownym melodiom i zabawnym odgłosom. Ma ruchomą głowę i nóżki, które wydają terkoczący dźwięk przy obracaniu.
Leżaczki - Numer handlowy: 50124/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator