Odkrywczy domek - rymowanki w j. polskim - Opis produktu

Mój pierwszy domek - to zabawka, która umożliwi dzieciom poznanie zwyczajów panujących w każdym domu poprzez zabawę. To miejsce pełne ciekawych niespodzianek, ekscytujących światełek i dźwięków, które znajdują się prawie w każdym miejscu. Dumel Discovery w nowej wersji tego produktu postanowił dodatkowo wzmocnić walory edukacyjne produktu. Dlatego oprócz poprzednich funkcji, po ponownym naciśnięciu funkcyjnego przycisku dziecko usłyszy rymowankę w języku polskim. Każdy z wierszyków uczy malucha czegoś nowego lub zwraca uwagę na ważne aspekty w życiu dotyczące bezpieczeństwa. Na szczególne wyróżnienie zasługuje tu wierszyk z numerem alarmowym - 112, który powinno znać każde dziecko. Dzięki temu produktowi, podczas wspaniałej zabawy, niepostrzeżenie, dziecko zapozna się z rymowankami przekazującymi pozytywne zachowania i wartości, które będzie wykorzystywać w swoim życiu.
Odkrywczy domek będzie, więc stanowił dodatkowy bodziec wskazujący dziecku poprawne zachowania, czyli dokładnie to - czego my rodzice, chcemy nauczyć swoje dzieci. Bawiąc się, dziecko utrwala sobie prawidłowe wzorce, ponieważ słyszy ich pochwałę za każdym razem, gdy naciśnie element funkcyjny w domku.

Funkcje produktu:
 • Domku pilnuje piesek, który szczeka i piszczy.
 • W ogrodzie ptaszek śpiewa wesołe melodyjki.
 • Wiewiórka wdrapuje się na drzewo, małpka kręci się wokół poręczy.
 • Przekręcając motylka powodujesz, że mały samochodzik objeżdża dookoła drzewo, wydając przy tym odgłos prawdziwego auta.
 • Drzwi do domu otwierają się wydając skrzypiący dźwięk, można zaświecić lampę przed drzwiami, po naciśnięciu dzwonka słychać go w domku.
 • Znajdujące się w gospodarstwie domowym urządzenia tj. pralka, kuchenka i telefon wydają naturalne, realistyczne dźwięki.
 • W łazience wystarczy unieść klapę sedesu do góry, aby zadziałała spłuczka. Można również nacisnąć kaczuszkę, aby usłyszeć pluskanie w kąpieli.
 • Śpiący mieszkaniec głośno chrapie, może oglądać telewizję lub grać na komputerze.
 • Zmienia się również pora dnia, domowników może obudzić słońce i piejący kogut, a gdy zapada noc usłyszymy pohukiwanie sowy.
 • Przez komin próbuje wejść do domku zaprzyjaźniony szop, który wydaje dźwięki.

W zestawie znajdują się dodatkowo 2 laleczki: chłopiec i dziewczynka, różowy fotel oraz telewizor, które można ustawić w dowolnym miejscu.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola,
 
ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12m+.
Wymiary opakowania (karton z okienkiem): 45x36x16,5cm
W zestawie znajdują się 2 baterie LR6.
Numer katalogowy: DD32730
Zabawki - Numer handlowy: 50038


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Odkrywczy domek - rymowanki w j. polskim?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Odkrywczy domek - rymowanki w j. polskim możesz kupić za 269.00 zł. Cena Odkrywczy domek - rymowanki w j. polskim jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 269.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Odkrywczy domek - rymowanki w j. polskim?
Najniższy koszt przesyłki dla Odkrywczy domek - rymowanki w j. polskim wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Odkrywczy domek - rymowanki w j. polskim jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Odkrywczy domek - rymowanki w j. polskim?
Mój pierwszy domek - to zabawka, która umożliwi dzieciom poznanie zwyczajów panujących w każdym domu poprzez zabawę. To miejsce pełne ciekawych niespodzianek, ekscytujących światełek i dźwięków. Nowa wersja, oprócz poprzednich funkcji, posiada rymowanki w języku polskim.
Zabawki - Numer handlowy: 50038Opinie klientów

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Również polecam nawet dla dziecka 23 mcy

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Ludzie, moje dziecko okazało się mądrzejsze ode mnie.... Po rozpakowaniu zabawki były tylko rymowanki, stwierdziłam ze muszę zadzwonić do tego sklepu i powiedzieć że coś jest nie tak z tą zabawką. Kiedy zaczęłam wykrecać nr telefonu, moje genialne dziecko przełączyło guziczek i odkryło nowe zabawne odgłosy, kóre były w opisie. Po prostu niesamowite!

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Wspaniała zabawka, miałam ją w poprzedniej wersji, ale ta z rymowankami jest jeszcze lepsza. WIerszyki opanowane po tygodniu na wyrywki. To po prostyu niesamowite, jak dziecko szybko sie uczy!!!! Wystarczy, ze powiem dzwonek lub kaczuszka a już mam odpowiedź od mojej Zuzi w formie wierszyka.

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  po prostu cudo

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  rewelacyjna zabawka! Mojej córeczki nie mozna oderwać od tej zabawki. Od kiedy go dostała, musze ciągle bawić się w dom :-D

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator