Sorter kształtów 3w1 DD50440 - Opis produktu

Sorter kształtów 3w1 to edukacyjna zabawka wypełniona dźwiękami i światełkami. Działa w 3 trybach: 
1. w pierwszym za każdym razem, gdy dziecko umieści klocek w odpowiadającym mu otworze, usłyszy zabawny dźwięk,
2. w drugim, po umieszczeniu klocka we właściwym miejscu, maluch zostanie nagrodzony wesołą melodią,
3. trzeci to gra w polowanie na światełko! w tej opcji światło błyska, a gdy zatrzyma się na wybranym kształcie, należy szybko umieścić tam odpowiedni klocek. 
Poszczególne elementy róchome z zestawu różnią się nie tylko kształtem, ale też kolorem (żółty kwadrat, turkusowe koło, fioletowe serce, czerwony krzyżyk, zielony trójkąt i pomarańczowa gwiazdka). Każdy z klocków ma dodatkowe funkcje poznawcze: dwa z nich posiadają wypustki, trzy grzechoczą, a jeden skrywa na odwrocie bezpieczne lusterko. W bazie sortera znajduje się także grzechoczący, obrotowy element z koralikami. Wszystko to, aby w pełni zaangażować dziecko do zabawy dźwiękiem, światłem i kolorem. Wysokiej jakości głośnik zapewni czyste brzmienie dźwięków. Produkt został wyposażony w wyłącznik, aby móc dopasowywać kształty bez towarzyszących dżwięków i błyskających światełek.
 
Funkcje produktu:
- 3 tryby zabawy: dźwięk, melodie, gra (podążaj za światełkiem, a gdy się zatrzyma, umieść klocek w odpowiednim miejscu),
- światełka i muzyka,
- grzechotanie,
- obrotowy walec z koralikami,
- bezpieczne lusterko,
- zróżnicowane faktury,
- włącznik/wyłącznik,
- rozwija sprawność manualną dzieckaoraz ćwiczy spostrzegawczość i refleks, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- wykonana jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii AA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 29x28x7cm, wielkość zabawki ok. 25x17cm.
Numer katalogowy: DD50440
Zabawki - Numer handlowy: 50191

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Sorter kształtów 3w1 DD50440?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Sorter kształtów 3w1 DD50440 możesz kupić za 55.00 zł. Cena Sorter kształtów 3w1 DD50440 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Sorter kształtów 3w1 DD50440?
Najniższy koszt przesyłki dla Sorter kształtów 3w1 DD50440 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Sorter kształtów 3w1 DD50440 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Sorter kształtów 3w1 DD50440?
Sorter kształtów 3w1 to edukacyjna zabawka pełna dźwięków, światełek i różnych niespodzianek. Poznaj kształty, kolory, dopasuj klocki do odpowiednich otworów wybierając jeden z 3 trybów zabawy.
Zabawki - Numer handlowy: 50191Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator