Padek Tadek 42687 - Opis produktu

Zadbaj o prawidłowy rozwój dziecka z pomocą zabawki interaktywnej Padek Tadek. To dwujęzyczny padzik, który uczy dzieci kształtów i cyfr. Do wyboru mamy dwa języki: polski i angielski, a tryb językowy zmienia się za pomocą przełącznika znajdującego się na górze zabawki (ENG-OFF-POL). Wspaniały kontroler z wesołą buźką i miłymi dla oka barwami zajmie zabawą dziecko przez długi czas. Przyciski w kształcie figur geometrycznych kryją aż 3 niespodzianki dźwiękowe: nazwy kształtów, wesołe dźwięki oraz dźwięki narysowanych na guzikach instrumentów muzycznych. Naciskając duży czerwony przycisk usłyszymy wesołą melodię.

Funkcje produktu:
- zabawka dwujęzyczna (polski-angielski),
- zabawne dźwięki,
- wesołe melodie i komentarze w wybranej wersji językowej,
- nauka kształtów i cyfr,
- zachęca do wspólnej zabawy pobudzając wszystkie zmysł i wyobraźnię,
- rozwijaj zdolności motoryczne i językowe.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 2 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 16,5x15x6,5cm 
Wysokość zabawki: ok.15x10cm
Numer katalogowy: DD42687
Zabawki - Numer handlowy: 50125

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Padek Tadek 42687?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Padek Tadek 42687 możesz kupić za 29.90 zł. Cena Padek Tadek 42687 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Padek Tadek 42687?
Najniższy koszt przesyłki dla Padek Tadek 42687 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Padek Tadek 42687 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Padek Tadek 42687?
Zadbaj o prawidłowy rozwój dziecka z pomocą zabawki interaktywnej Padek Tadek. To dwujęzyczny padzik, który uczy dzieci kształtów i cyfr. Do wyboru mamy dwa języki: polski i angielski.
Leżaczki - Numer handlowy: 50125Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator