Aktywne centrum zabaw 3w1 DD45077 - Opis produktu

Muzyczne centrum zabaw 3w1 to produkt, który rośnie wraz z dzieckiem, często jest wybierany jako prezent podczas pierwszej wizyty po narodzinach. Stojak można łatwo wyregulować i dostosować do potrzeb maluszka w zależności od tego, czy jest to leżący niemowlaczek, czy siedzący lub chodzący maluszek. Mnogość różnych aktywności zajmie dziecko zabawą przez długi czas i da mu wiele radości. Dziecko samodzielnie odkrywa nowe możliwości. Interaktywne działanie zabawki sprawia, że wpływa na wszystkie zmysły oraz rozwija zdolności manualne i wyobraźnię. Centrum posiada świecące elementy i gra wesołe melodie. Każdy przycisk pianinka wydaje przyjemne i ciekawe dźwięki, można zagrać na nim gamę. Dodatkowo pozostałe zabawki również aktywują melodie i zabawne dźwięki oraz mobilizują do rozwoju małej motoryki, czyli ćwiczenia rączek i paluszków:
- biedronki w kształcie trybików do obracania,
- przesuwana i terkocząca pszczółka,
- motylek z ruchomym skrzydełkiem do przekręcania,
- zielony listek do przesuwania.
Zabawka stymuluje zmysły, oferuje wiele aktywności, zachęca do działania dzięki wygodnej konstrukcji, pięknym kolorom i sympatycznym postaciom zwierzątek. Stanowi źródło wielu bodźców będących podstawą do rozwoju zmysłów oraz motoryki.

Funkcje produktu:
- łatwo przekształcić zabawkę do wybranej pozycji w zależności od potrzeb rozwojowych dziecka,
- wzrost sprawności manualnej dzięki ciekawym zabawkom, które zachęcają dziecko do sięgania po nie, prób chwytania, dotykania, przesuwania i obracania rozwijając jednocześnie koordynację oko-ręka oraz zręczność manualną,
- rozwój wszystkich zmysłów poprzez jasne kolory, terkoczące dźwięki, wesołe melodie i ciekawe struktury, które stymulują wzrok, słuch i dotyk,
- wzrost sprawności ruchowej całego ciała poprzez sięganie, obracanie się i kopanie, co pomaga dziecku w ćwiczeniu sprawności ruchowej całego ciała,
- 2 wiszące kwiatuszki do zabawy dla leżącego maluszka,
- posiada regulację głośności (wyłącznik, ciszej lub głośniej).

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Produkt wymaga 2 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 51,5x32x16,5cm
Numer katalogowy: DD45077
Zabawki - Numer handlowy: 88172

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Aktywne centrum zabaw 3w1 DD45077?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Aktywne centrum zabaw 3w1 DD45077 możesz kupić za 139.00 zł. Cena Aktywne centrum zabaw 3w1 DD45077 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 139.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Aktywne centrum zabaw 3w1 DD45077?
Najniższy koszt przesyłki dla Aktywne centrum zabaw 3w1 DD45077 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Aktywne centrum zabaw 3w1 DD45077 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Aktywne centrum zabaw 3w1 DD45077?
Muzyczne centrum zabaw 3w1 to zabawka, która rośnie wraz z dzieckiem. Nr 1 na prezent po narodzinach. Stymuluje zmysły, oferuje wiele aktywności, zachęca do działania dzięki wygodnej konstrukcji i jasnej kolorystyce. Samodzielne uruchamianie przez dziecko dźwięków, melodii i światełek do niewątpliwy atut tej zabawki.
Zabawki - Numer handlowy: 88172Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator