Słoneczko na przyssawce 42837 - Opis produktu

Słoneczko na przyssawce rozwija umiejętność logicznego myślenia, dzięki wizualnym i dotykowym funkcjom, które skupiają uwagę dziecka. Wystarczy delikatnie uderzyć, aby wprowadzić zabawkę w ruch ucząc efektu przyczyna - skutek. Wesołe słoneczko ma niewielkie rozmiary, ale łączy w sobie mnóstwo niespodzianek dla najmłodszych: obrotowe elementy o zróżnicowanej fakturze, grzechotka z kolorowymi kuleczkami, ruchome koraliki, a także praktyczna przyssawka, za pomocą której bez kłopotu przyczepisz słoneczko do dowolnej płaskiej powierzchni. Ustaw zabawkę na przyssawce przed dzieckiem i pokaż mu, jak działa. Pozwól na obserwacje, co się dzieje z poszczególnymi elementami. Pokaż jak wprawić je w ruch i pozwól dziecku odkryć to na własną rękę. Naucz, że można sprawić to za pomocą ruchu całą dłonią, a następnie tylko palcem wskazującym. Obracające się elementy zapoznają dziecko z zależnościami przyczynowo-skutkowymi. Maluch może obserwować ruch oraz słuchać jak grzechoczą koraliki i obraca obrazek.  Dziecko będzie doskonaliło precyzję ruchów poprzez dokładny dotyk poszczególnych kolorowych ruchomych elementów. Z pewnością dużą atrakcją będzie możliwość samodzielnego włączenia światełka na buzi słoneczka, która rozbłyśnie różnymi barwami wesoło migając.

Funkcje produktu:
- buzia słoneczka zmienia kolory - migające światełko,
- obrotowe elementy,
- grzechotka,
- ruchome koraliki,
- zróżnicowane faktury poszczególnych elementów,
- praktyczna przyssawka,
- wspiera rozwój zdolności motorycznych i zachęca do odkrywania świata,
- pobudza wszystkie zmysły i rozwija wyobraźnię.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu LR44. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 16,5x22x9,5cm 
Wysokość zabawki: ok.19cm
Numer katalogowy: DD42837
Zabawki - Numer handlowy: 50126

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Słoneczko na przyssawce 42837?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Słoneczko na przyssawce 42837 możesz kupić za 36.90 zł. Cena Słoneczko na przyssawce 42837 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 36.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Słoneczko na przyssawce 42837?
Najniższy koszt przesyłki dla Słoneczko na przyssawce 42837 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Słoneczko na przyssawce 42837 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Słoneczko na przyssawce 42837?
Słoneczko na przyssawce rozwija umiejętność logicznego myślenia, dzięki wizualnym i dotykowym funkcjom, które skupiają uwagę dziecka. Wystarczy delikatnie uderzyć, aby wprowadzić zabawkę w ruch ucząc efektu przyczyna - skutek. Wesołe słoneczko ma niewielkie rozmiary, ale łączy w sobie mnóstwo niespodzianek dla najmłodszych: obrotowe elementy o zróżnicowanej fakturze, grzechotka z kolorowymi kuleczkami, ruchome koraliki, a także praktyczna przyssawka, za pomocą której bez kłopotu przyczepisz słoneczko do dowolnej płaskiej powierzchni.
Leżaczki - Numer handlowy: 50126Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator