Jolly Baby Książeczka Dinosaur tail cloth book EN - Opis produktu

Dinosaur tail cloth book to miękka książeczka w języku angielskim z ogonkami. Oglądając kolejne kartki maluch w interesujący sposób pozna różne niezwykłe stworzenia z prehistorycznego świata: tyranozaur, diplodokus, dimetrodon, triceratops, parasaurolophus, stegozaur, pterozaur i plezjozaur. Można zgadywać do jakiego zwierzęcia pasuje wystający ogonek. Książka posiada szeleszczące strony, a wystające ogonki zachęcają do dotykania i ułatwiają przekręcanie stron najmłodszym dzieciom. Ogonki wystają poza książkę, są z różnych struktur materiałów. Czytadełko ma 10 stron, a na każdej z nich jest inne zwierzątko z krainy lodu i zimy. Możecie wspólnie przekręcać kartki i snuć opowieści o przygodach zwierząt, opowiadać o tym co lubią, jak wyglądają, jakie mają kolory i wzory, gdzie mieszkają... i wiele innych. Dzięki temu maluch pozna nie tylko zwierzęta, ale także ich zwyczaje oraz poszerzy zasób słów oraz zapozna się z konstrukcją zdań. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnej pętelce można ją przymocować w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka z wystającymi ogonkami zwierząt,
10-stronna,
- ma zabawne, wystające z książeczki i zachęcające do dotykania ogonki, ułatwiające przekładanie kartek najmłodszym maluchom,
- produkt certyfikowany dla najmłodszych, można używać od dnia narodzin,
- wykonana z szeleszczącego materiału,
- posiada pętelkę zapinaną na rzep ułatwiającą zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 23x3x13cm
Numer katalogowy:WLTH8259J
Zabawki - Numer handlowy: 17029/26

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Dinosaur tail cloth book EN?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Dinosaur tail cloth book EN możesz kupić za 35.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Dinosaur tail cloth book EN jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Dinosaur tail cloth book EN?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Dinosaur tail cloth book EN wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Dinosaur tail cloth book EN jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Dinosaur tail cloth book EN?
Dinosaur tail cloth book to miękka książeczka w języku angielskim z ogonkami. Oglądając kolejne kartki maluch w interesujący sposób pozna różne niezwykłe stworzenia z prehistorycznego świata: tyranozaur, diplodokus, dimetrodon, triceratops, parasaurolophus, stegozaur, pterozaur i plezjozaur.
Zabawki - Numer handlowy: 17029/26Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator