Jolly Baby Książeczka dżungla sensory 80567 - Opis produktu

Cudowna książeczka dźungla sensory wykonana z wysokiej jakości materiałów o różnych strukturach. Kontrastujące kolory: biały, czarny i czerwony, różne powierzchnie, hafty, satynowe metki i atrakcje do odkrycia stymulują zmysły i zachęcają do zabawy. Książeczka ma 10 stron, z czego 2 kartki okładek są szeleszczące, zwierzątka z dżungli są podpisane w 2 językach: polskim i angielskim. Dodatkowym atutem jest bezpieczne lusterko do samopoznania. Posada równiesz uchwyt zapinany na rzep ułatwiający przymocowanie książeczki w wybranym miejscu. Opakowana w eleganckie pudełeczko - idealna na upominek.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa sensoryczna książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- kontrastujące kolory,
- książeczka w języku polskim i angielskim,
10-stronna,
- ma bezpieczne lusterko do samopoznania siebie,
- posiada szeleszczące elementy,
satynowe metki,
zapięcie na rzep,
- ma uchwyt zapinan na rzep ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczk,a nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość opakowania: ok. 17x5x17cm
Numer katalogowy: 80567
Zabawki - Numer handlowy: 17030/2

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator