Zwierzobus DD42287 - Opis produktu

Z drogi śledzie, bo niesamowity ZwierzoBus jedzie! Ten wesoły, dwujęzyczny autobus posiada wielu pasażerów, a są nimi kolorowe zwierzątka. Naciskaj poszczególne przyciski i przesuwaj dźwignię, aby dowiedzieć się więcej ciekawych informacji na ich temat oraz posłuchać słodkich melodii. ZwierzoBus ma również dodatkową atrakcję w postaci gry - quizu np. wyda polecenie: "Pokaż gdzie jest pies". Wtedy dziecko musi wskazać konkretne zwierzątko, poprzez przyciskanie tylnego koła pojazdu do momentu, aż podświetli się właściwy obrazek. Inną zabawą jest zatrzymanie przeskakujących światełek i odkrywanie ciekawostek ze świata zwierząt.
Jeśli znudzi nam się zabawa w języku polskim, wystarczy przełączyć język na angielski i razem z autobusem wyruszyć w zupełnie nową podróż. Dwujęzyczna zabawka jest świetną propozycją do nauki języka angielskiego od najmłodszych lat.

Funkcje zabawki:
- quiz - znajdź właściwe zwierzątko,
- nauka - poznaj interesujące fakty o zwierzętach,
- muzyka - posłuchaj melodyjek i realistycznych odgłosów zwierzat,
- nauka języka angielskiego,
- światełka,
- pomaga w poznawaniu świata,
- wspomaga koncentrację.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Produkt wymaga 2 baterii typu AA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary produktu: ok.30x25x5cm
Wymiary opakowania: ok.35x30,5x6,5cm
Numer katalogowy: DD42287
Zabawki - Numer handlowy: 88148

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator