Smartfon Kotek DD80074 - Opis produktu

Kolorowy Smartfon kotek posiada 25 dźwięków i zwrotów, 4 melodie i światełko. Ten słodki psiak potrzebuje Twojej opieki! Zatroszcz się o niego, karmiąc go, kąpiąc go, bawiąc się z nim i układając go do snu. Zabawie towarzyszą wesołe melodie i dowcipne zwroty wypowiadane przez czworonoga. Zadaniem malucha jest opieka nad pupilem, poprzez dbanie o jego potrzeby i zapewnianie mu rozrywki. Przyciskaj poszczególne obrazki, aby nakarmić kotka, poczesać go, pobawić się z nim myszką lub położyć go do spania. Tryb gry polega na spełnianiu życzeń pupila, poprzez naciskanie obrazków symbolizujących powyższe czynności. Możesz również pogłaskać pieska i sprawdzić jego reakcję. W smartfonie znajdziemy również ciekawostki na temat psiaka, wesołe melodie i światełko, które uruchomimy naciskając obrazek z gwiazdką. Wielkość produktu pozwala na zabranie go wszędzie ze sobą i umilenie czasu oczekiwania lub podróży.
 
Funkcje produktu:
- mówi w j. polskim,
- gra wesołe melodyjki i zabawne dźwięki,
- zapoznaje z realistycznymi odgłosami,
- posiada światełko,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- uczy dziecko wykonywania prostych poleceń i reakcji na różne sytuacje,
- wykonany jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii AAA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 23x5x15,5cm, wielkość zabawki ok. 15x7cm.
Numer katalogowy: DD80074
Zabawki - Numer handlowy: 50162/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Smartfon Kotek DD80074?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Smartfon Kotek DD80074 możesz kupić za 23.00 zł. Cena Smartfon Kotek DD80074 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Smartfon Kotek DD80074?
Najniższy koszt przesyłki dla Smartfon Kotek DD80074 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Smartfon Kotek DD80074 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Smartfon Kotek DD80074?
Smartfon Kotek ma atrakcyjny wygląd, miły głos, melodie i ciekawe odgłosy, które będą bawiły każde dziecko. Odpowiednia wielkość sprawdzi się w podróży lub podczas oczekiwania np. u lekarza. Bawiąc się nim, dziecko rozwija małą motorykę, wymowę oraz percepcję słuchową.
Zabawki - Numer handlowy: 50162/2



Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator