Motylek Emilek S-602 - Opis produktu

Ciekawie zaprojektowany gryzak motylek Emilek dzięki różnorodnej twardości i strukturze powierzchni zabawki wraz z wypełnionym wodą skrzydełkiem przynosi ulgę ząbkującym dzieciom.
Atrakcyjne, żywe kolory gryzaczka sprawiają, że maluszek będzie bardzo nim zainteresowany.
Skonstruowany tak, aby maluszek mógł z łatwością go chwytać i trzymać.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wymiary zabawki: ok. 9x11cm
Nr katalogowy: S-602

Zabawki - Numer handlowy: 63064

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Motylek Emilek S-602?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Motylek Emilek S-602 możesz kupić za 17.00 zł. Cena Motylek Emilek S-602 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 17.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Motylek Emilek S-602?
Najniższy koszt przesyłki dla Motylek Emilek S-602 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Motylek Emilek S-602 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Motylek Emilek S-602?
Ciekawie zaprojektowany gryzak motylek dzięki różnorodnej twardości i strukturze powierzchni zabawki wraz z wypełnionym wodą skrzydełkiem przynosi ulgę ząbkującym dzieciom.
Zabawki - Numer handlowy: 63064Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator