Śliniaczek z kieszonką S-665 - Opis produktu

Dzięki temu uroczemu śliniaczkowi każdy posiłek będzie weselszy. Na twarzy twojego dziecka zagości uśmiech, a ubrania będą czyste dzięki praktycznej kieszonce, którą ten śliniak posiada! Kieszonkę można rozwinąć w celu wyczyszczenia.

Cechy produktu:
- łatwy do czyszczenia,
- miękki podkład frotte zapewnia komfort oraz bardzo dobre wchłanianie,
- komfortowe zapięcie na rzep,
- śliniaczek można prać w pralce.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary ok: 27x25cm
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: S-665

Zabawki - Numer handlowy: 63040

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Śliniaczek z kieszonką S-665?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Śliniaczek z kieszonką S-665 możesz kupić za 22.00 zł. Cena Śliniaczek z kieszonką S-665 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 22.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Śliniaczek z kieszonką S-665?
Najniższy koszt przesyłki dla Śliniaczek z kieszonką S-665 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Śliniaczek z kieszonką S-665 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Śliniaczek z kieszonką S-665?
Dzięki temu śliniaczkowi każdy posiłek będzie weselszy. Na twarzy twojego dziecka zagości uśmiech, a ubrania będą czyste dzięki kieszonce, którą ten śliniak posiada! Kieszonkę można rozwinąć w celu wyczyszczenia.
Zabawki - Numer handlowy: 63040Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator