Tablet zwierzaki 10250 - Opis produktu

Tablet zwierzaki to zabawka mówiąca w języku polskim już dla dzieci od 3 lat. W tym wieku maluchy są bardzo ciekawskie i uwielbiają opowieści o zwierzętach. Ten wygodny tablecik zajmie je zabawą na dlugi czas, zarówno w domu, jak i w podróży. Jest bardzo łatwy w obsłudze i posiada 3 tryby zabawy. Zadaniem dziecka jest połączenie obrazków w parę lub dopasowanie obrazka przedstawiającego zwierzątko do usłyszanego realistycznego odgłosu. Dodatkową atrakcją jest możliwość naciśnięcia nutki, która uruchamia tryb włącznania wesołych melodii. Zabawka posiada regulację głośności.

Funkcje produktu:
- zawiera 60 słów i realistycznych dźwięków,
- ma 24 realistycznych odgłosów zwierząt,
- 5 wesołych melodii,
- 24 pary do połączenia,
- różne tryby zabawy,
- zabawka dotykowa z aktywnymi przyciskami,
- zabawka mówi po polsku,
- posiada regulację głośności,
- inspiruje do kreatywnej zabawy pobudzając wszystkie zmysły,
- zachęca do poznawnia świata i coddziennych zwyczajów, jednocześnie ćwicząc pamięć,
- pozwala na odkrywanie zależności przyczynowo-skutkowych.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 24x18,5x2cm 
Numer katalogowy: DD10250
Zabawki - Numer handlowy: 50141

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tablet zwierzaki 10250?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tablet zwierzaki 10250 możesz kupić za 34.90 zł. Cena Tablet zwierzaki 10250 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 34.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tablet zwierzaki 10250?
Najniższy koszt przesyłki dla Tablet zwierzaki 10250 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tablet zwierzaki 10250 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tablet zwierzaki 10250?
Wygodny i poręczny tablet zwierzaki zajmie dzieckozabawą na dlugi czas, zarówno w domu, jak i w podróży. Jest bardzo łatwy w obsłudze i posiada 3 tryby zabawy. Zadaniem dziecka jest połączenie obrazków w parę lub dopasowanie obrazka przedstawiającego zwierzątko do usłyszanego realistycznego odgłosu.
Leżaczki - Numer handlowy: 50141Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator