Książeczka - Odgłosy natury KARP50230 - Opis produktu

Książeczka - Odgłosy natury z serii interaktywnych książeczek dla najmłodszych Read & Play (wydanie polskie) jest tekstylną zabawką o kształcie tradycyjnej książki z funkcjami dźwiękowymi. Ma 6 różnych efektów do odkrycia.
Książeczki K'S Kids zostały zaprojektowane specjalnie dla dzieci, dostosowane do wczesnego etapu ich rozwoju. Zawierają treści, których sens przekazywany jest za pomocą prostego słownictwa, kolorowych ilustracji, efekty dźwiękowe oraz wiele wbudowanych funkcji do zabawy.
Książeczki te kształcą, są zabawne oraz bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci.

K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na stronie K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 20,5x21cm
Produkt dla dzieci od 10 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KARP50230

Zabawki - Numer handlowy: 34019

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Książeczka - Odgłosy natury KARP50230?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Książeczka - Odgłosy natury KARP50230 możesz kupić za 33.00 zł. Cena Książeczka - Odgłosy natury KARP50230 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 33.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Książeczka - Odgłosy natury KARP50230?
Najniższy koszt przesyłki dla Książeczka - Odgłosy natury KARP50230 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Książeczka - Odgłosy natury KARP50230 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Książeczka - Odgłosy natury KARP50230?
Książeczka - Odgłosy natury z serii interaktywnych książeczek dla najmłodszych Read & Play (wydanie polskie) jest tekstylną zabawką o kształcie tradycyjnej książki z funkcjami dźwiękowymi.
Zabawki - Numer handlowy: 34019Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator