Traktor farmer DD24752 - Opis produktu

Traktor farmer pełen zabawnych dźwięków i muzyki zapewni świetną zabawę przez długi czas! Traktor z przyczepą wiezie 5 zwierzątek, które nagrodzą dziecko dźwiękami lub rymowanką w języku polskim za każdym razem, gdy odgadnie prawidłowy kształt i włoży zwierzątko w odpowiednie miejsce. Aby usłyszeć zabawną rymowankę o danym zwierzątku dziecko musi nacisnąć dwukrotnie jego postać. Zabawne wierszyki są łatwe do zapamiętania przez dziecko, które w niezwykle krótkim czasie może się ich nauczyć.
Piękne wierszyki w języku polskim, realistyczne dźwięki, muzyka, sorter, światło i ruch to główne funkcje tej zabawki.

W skład zestawu wchodzą zwierzątka:
- konik,
- świnka,
- kurka,
- krówka
- i owieczka.
Po naciśnięciu na komin zobaczymy, jak traktor jedzie przez ok. 3 metry wydając realistyczne dźwięki silnika. Można go zatrzymać ponownie wciskając kominek. Posiada automatyczny hamulec. Przyciskając kierowcę na fotelu do dołu słychać przyjemną i wesołą melodyjkę "farmer Dumelek". Po naciśnięciu kierownicy rozlega się odgłos klaksonu i światełka z przodu traktora zaczynają mrugać.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka wymaga baterii 4 sztuki 1,5V LR6 (AA), załączono baterie testowe.
Wymiary opakowania: 19x41x16cm
Numer katalogowy: DD24752
Zabawki - Numer handlowy: 88022

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Traktor farmer DD24752?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Traktor farmer DD24752 możesz kupić za 119.00 zł. Cena Traktor farmer DD24752 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 119.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Traktor farmer DD24752?
Najniższy koszt przesyłki dla Traktor farmer DD24752 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Traktor farmer DD24752 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Traktor farmer DD24752?
Traktor farmer pełen zabawnych dźwięków i muzyki zapewni świetną zabawę przez długi czas! Traktor z przyczepą zawiera 5 zwierzątek, które mieszkają na farmie. Zabawne rymowanki nt. zwierzątek w języku polskim!
Zabawki - Numer handlowy: 88022Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Rewelacyjna zabawka dla młodego odkrywcy. Nasza roczna córeczka z radością poznaje dźwięki wydawane przez poszczególne zwierzątka i z zapałem gra na pianinku umieszczonym na dachu arki. Lubi też słuchać opowieści ukrytych pod każdą postacią. Frajdę sprawia jej także wyjmowanie poszczególnych elementów,

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator