Baby puzzle MAXI Farma - Opis produktu

Baby puzzle MAXI Farma to komplet puzzli ze zwierzątkami z farmy: owieczka, konik, krówka i świnka. W zestawie znajduje się 13 elementów pozwalających na utworzenie na 4 rodzajów postaci. Urocze zwierzęta są 2, 3 i 4-elementowe, także maluch może krok po kroku samodzielnie układać coraz trudniejsze zestawy. Wielkość po ułożeniu jednego zestawu to ok. 24x13cm. Tekturowe puzzle są trwałe, mają grubość aż 2 milimetrów.  
Zestaw zawiera: 13 elementów.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wymiar ułożonego konika: ok.24x13cm
Wymiary opakowania: ok.18x17,5x5cm
Nr katalogowy: RK1210-01

Zabawki - Numer handlowy: 90027/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Baby puzzle MAXI Farma?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Baby puzzle MAXI Farma możesz kupić za 18.10 zł. Cena Baby puzzle MAXI Farma jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 18.10 zł.

Ile kosztuje przesyłka Baby puzzle MAXI Farma?
Najniższy koszt przesyłki dla Baby puzzle MAXI Farma wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Baby puzzle MAXI Farma jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Baby puzzle MAXI Farma?
Baby puzzle MAXI Farma to 4 komplety obrazków do złożenia ze zwierzętami z farmy. Składają się z 2, 3 i 4 elemetów tak, aby można było stopniować poziom trudności składania w zależności od umiejętności dziecka. Sa trwałe, bo wykonane z tektury o grubości 2 mm.
Zabawki - Numer handlowy: 90027/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator