Gra edukacyjna Świat Zoo - dla przedszkolaków 1310-02 - Opis produktu

Edukacyjna gra Świat Zoo - dla przedszkolaków to zestaw 3w1 w maxi rozmiarze. Dzięki temu dużemu kompletowi edukacyjnemu przedszkolak pozna zwierzątka z dżungli oraz ich młode. Wszystkie elementy wykonano z mocnej tektury. W zestawie zoo znajdują się jednocześnie 3 ciekawe gry:
1. Jasne i kolorowe puzzle w kształcie koła. Układając je, maluch poćwiczy wyobraźnię, logiczne myślenie oraz małą motorykę, a także pozna osobniki dorosłe i młode. Elementy puzzli są duże, dlatego też łatwo je trzymać w małych rączkach i łączyć ze sobą.
2. Ogromne - puzzle zwierzęta do złożenia w całość do poznania, opisywania i liczenia po kolei.
3. Puzzle typu: Kto się schował? - pomogą utrwalić wiedzę o zwierzątkach i ich cechach charakterystycznych. Do każdego elementu dobierzcie parę i wskażcie jakie zwierzątko schowało się na obrazku.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Długość domków po ułożeniu: 60cm.
Wielkość opakowania: ok. 27x31x9cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Nr katalogowy: RK1310-02

Zabawki - Numer handlowy: 90048/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna Świat Zoo - dla przedszkolaków 1310-02?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna Świat Zoo - dla przedszkolaków 1310-02 możesz kupić za 44.00 zł. Cena Gra edukacyjna Świat Zoo - dla przedszkolaków 1310-02 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 44.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna Świat Zoo - dla przedszkolaków 1310-02?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna Świat Zoo - dla przedszkolaków 1310-02 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna Świat Zoo - dla przedszkolaków 1310-02 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna Świat Zoo - dla przedszkolaków 1310-02?
Edukacyjna gra Świat Zoo - dla przedszkolaków to zestaw 3w1 gier w maxi rozmiarze. Dzięki temu dużemu kompletowi edukacyjnemu przedszkolak pozna zwierzęta z dżungli oraz ich młode. Wszystkie jego elementy wykonano z mocnej tektury.
Zabawki - Numer handlowy: 90048/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator