Gra z dzwonkiem - Bitwa potworów - Opis produktu

Gra z dzwonkiem - Bitwa potworów to dynamiczna gra rozwijająca spryt i szybkość reakcji. To również wspaniała zabawa dla 2 do 4 graczy w wieku od 5 do 99 lat. Celem gry jest zebranie jak największej ilości kart z obrazkami potworów. Połóż dzwonek na środku stołu i rozdaj karty. Każdy uczestnik ma przed sobą swój stosik kart - ale nie zagląda pod spód! Następnie odkrywa pierwszą kartę i kładzie ją przed sobą w widoczny dla wszystkich sposób. Potem następną i tak dalej, ale pamiętając żeby przykrywać poprzednią kartę. Każdy z potworków ma 3 ważne cechy charakterystyczne: rodzaj potwora, kolor oraz słodkości, które trzyma w łapkach. Zadaniem gracza po wyłożeniu puli kart jest szybka obserwacja cech potworów. Jeśli zauważysz zbieżność 2 cech naciskasz dzwonek! Co może być takie samo:
- rodzaj i kolor potwora,
- rodzaj potwora i słodkości, które trzyma,
- kolor potwora i słodkości w łapkach.
Po naciśnięciu dzwonka uczestnicy gry sprawdzają, czy rzeczywiście na kartach znajdują się 2 pasujące do siebie cechy. Jeśli gracz uruchomił dzwonek prawidłowo zwycięża w rundzie i zbaiera wszystkie stosiki odkrytych kart. Kładzie je pod pod swoje zakryte karty. Następnie odwraca górną kartę i zaczyna nową rundę.
Jeśli gracz zadzwonił dzwonkiem, ale okazało się, że karty nie mają cech wspólnych oddaje każdemu graczowi 1 kartę ze swoich zakrytych kart, a pozostali uczestnicy wkładają je pod spód swoich stosików kart. Gra toczy się dalej!
Jeśli gracz pokazał ostatnią kartę ze swojej puli zakrytych kart (ale ma jeszcze odkryte karty), może kontynuować grę. Jeśli uda mu się prawidłowo znaleźć parę i szybko nacisnąć dzwonek, zabierze wszystkie odkryte karty, ale omija następny ruch. Natomiast jeśli skończą się uczestnikowi gry karty z obu stosów: zakrytego i odkrytego - gracz odpada z gry. Dwaj ostatni uczestnicy kontynuują grę do czasu, kiedy któryś z nich nie zbierze wszystkich odkrytych kart. Jeśli gracz zadzwonił, ale się pomylił jego przeciwnik otrzymuje pozostałe na stole odkryte karty i wygrywa.
W zestawie znajdują się:
- 55 szt. kart do gry z potworami,
- dzwonek,
- instrukcja.

 Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 99 lat.
Wymiary opakowania: ok. 18x12,5x5,5cm
Nr katalogowy: RK1010-08

Zabawki - Numer handlowy: 90025/4

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra z dzwonkiem - Bitwa potworów?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra z dzwonkiem - Bitwa potworów możesz kupić za 34.99 zł. Cena Gra z dzwonkiem - Bitwa potworów jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 34.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra z dzwonkiem - Bitwa potworów?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra z dzwonkiem - Bitwa potworów wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra z dzwonkiem - Bitwa potworów jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra z dzwonkiem - Bitwa potworów?
Gra z dzwonkiem - Bitwa potworów to dynamiczna gra rozwijająca spryt i szybkość reakcji. To również wspaniała zabawa dla 2 do 4 graczy w wieku od 5 do 99 lat. Jak tylko zauważysz zbieżność 2 cech naciskasz dzwonek!
Zabawki - Numer handlowy: 90025/4Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator