Wodna Kaczka Eksplozja Zabawy Prysznic do wanny 50457 - Opis produktu

Przygotuj się na eksplozję wodnej radości z Kaczuchą i jej wesołą ekipą! W zestawie znajduje się aż 7 różnych akcesoriów, które urozmaicą zabawę, zmieniając sposób i kierunek wytryskiwania wody. Przepinaj końcówki i sprawdź jaką wodną akcję wywołują, do wyboru masz: kaczą fontannę, kaczy wiatrak, kaczą eksplozję, mżawkę, deszcz, odlotowy prysznic i obrotowy prysznic. W zestawie znajdziesz także przyssawki, które umożliwią przymocowanie słuchawki prysznicowej do ściany wanny. Zabawka wymaga użycia 3 baterii AA, baterie nie są zawarte w zestawie.
 
Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Cechy produktu:
– 7 możliwości zabawy z użyciem dołączonych akcesoriów: kacza fontanna, kaczy wiatrak, kacza eksplozja, mżawka, deszcz, odlotowy prysznic, obrotowy prysznic;
– zabawka wyposażona jest w przyssawki, umożliwiające przymocowanie jej np. do ściany wanny;
– baterie: 3xAA (niezawarte w zestawie);
– wiek: 18m+
 


Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 18x16x13cm 
Numer katalogowy: DD50457
Zabawki - Numer handlowy: 50194

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Wodna Kaczka Eksplozja Zabawy Prysznic do wanny 50457?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Wodna Kaczka Eksplozja Zabawy Prysznic do wanny 50457 możesz kupić za 65.00 zł. Cena Wodna Kaczka Eksplozja Zabawy Prysznic do wanny 50457 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Wodna Kaczka Eksplozja Zabawy Prysznic do wanny 50457?
Najniższy koszt przesyłki dla Wodna Kaczka Eksplozja Zabawy Prysznic do wanny 50457 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Wodna Kaczka Eksplozja Zabawy Prysznic do wanny 50457 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Wodna Kaczka Eksplozja Zabawy Prysznic do wanny 50457?
Przygotuj się na eksplozję wodnej radości z Kaczuchą i jej wesołą ekipą! W zestawie znajduje się aż 7 różnych akcesoriów, które urozmaicą zabawę, zmieniając sposób i kierunek wytryskiwania wody.
Zabawki do wody - Numer handlowy: 50194Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator