Puzzle patyczki tukan/sowa - Opis produktu

Puzzle patyczki tukan/sowa to nietypowa układanka. Proste brzegi zachęcają maluchy do rozpoczęcia zabawy z układaniem puzzli. Każdy patyczek zawiera część obrazka. Układając je we właściwej kolejności, dziecko otrzyma cały rysunek. Elementy - patyki wykonane zostały z mocnej tektury, są trwałe, mają grubość aż 2 milimetrów. Ich wielkość została dopasowana do małych rączek, aby maluch mógł wygodnie je trzymać i układać. Gra rozwija logiczne myślenie, pamięć i wyobraźnię.
Zestaw zawiera: 2 zdjęcia - 16 patyczków.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wymiary opakowania: ok. 7x18cm
Nr katalogowy: RK1090-04

Zabawki - Numer handlowy: 90041/04

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Puzzle patyczki tukan/sowa?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Puzzle patyczki tukan/sowa możesz kupić za 20.00 zł. Cena Puzzle patyczki tukan/sowa jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 20.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Puzzle patyczki tukan/sowa?
Najniższy koszt przesyłki dla Puzzle patyczki tukan/sowa wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Puzzle patyczki tukan/sowa jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Puzzle patyczki tukan/sowa?
Puzzle patyczki tukan/sowa to nietypowa układanka. Każdy patyczek zawiera część obrazka. Układając je we właściwej kolejności, dziecko otrzyma cały rysunek. Elementy wykonane zostały z mocnej tektury. Ich układanie rozwija logiczne myślenie, pamięć i wyobraźnię.
Zabawki - Numer handlowy: 90041/04Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator