Rekin łowca 43390 - Opis produktu

Rekin łowca uprzyjemni czas w kąpieli w wannie, basenie lub na wakacjach w jeziorze. Złap wszystkie rybki, ćwicząc zręczność i spostrzegawczość. Przeżyj razem z nim ekscytującą przygodę, zamieniając kąpiel w super zabawę. Głodny rekin płynie poszukując zdobyczy. Jak tylko zobaczy kolorowe rybki otwiera szczękę i je połyka. Dziecko steruje rekinem trzymając go za ogon i przyciskając płetwę, aby otworzyć ruchomą szczękę i złapać pływające rybki.
 
Funkcje zabawki:
- zabawka do wody,
- naciśnij na płetwę rekina, aby otworzyć jego szczękę,
- w zestawie 3 kolorowe rybki (rybki po wrzuceniu do wody unoszą się na powierzchni, co ułatwia ich łapanie),
- wspiera rozwój motoryki oraz koordynację wzrokowo-ruchową,
- zwiększa sprawność manualną.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 28x10.5x18cm 
Wielkość zabawki: ok. 23x15cm
Numer katalogowy: DD43390
Zabawki - Numer handlowy: 50171

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator