Rekin łowca 43390 - Opis produktu

Rekin łowca uprzyjemni czas w kąpieli w wannie, basenie lub na wakacjach w jeziorze. Złap wszystkie rybki, ćwicząc zręczność i spostrzegawczość. Przeżyj razem z nim ekscytującą przygodę, zamieniając kąpiel w super zabawę. Głodny rekin płynie poszukując zdobyczy. Jak tylko zobaczy kolorowe rybki otwiera szczękę i je połyka. Dziecko steruje rekinem trzymając go za ogon i przyciskając płetwę, aby otworzyć ruchomą szczękę i złapać pływające rybki.
 
Funkcje zabawki:
- zabawka do wody,
- naciśnij na płetwę rekina, aby otworzyć jego szczękę,
- w zestawie 3 kolorowe rybki (rybki po wrzuceniu do wody unoszą się na powierzchni, co ułatwia ich łapanie),
- wspiera rozwój motoryki oraz koordynację wzrokowo-ruchową,
- zwiększa sprawność manualną.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 28x10.5x18cm 
Wielkość zabawki: ok. 23x15cm
Numer katalogowy: DD43390
Zabawki - Numer handlowy: 50171

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Rekin łowca 43390?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Rekin łowca 43390 możesz kupić za 39.90 zł. Cena Rekin łowca 43390 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Rekin łowca 43390?
Najniższy koszt przesyłki dla Rekin łowca 43390 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Rekin łowca 43390 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Rekin łowca 43390?
Głodny rekin poszukuje zdobyczy! Przeżyj razem z nim ekscytującą przygodę, zmieniając kąpiel w super zabawę. Rozrzuć w wodzie rybki w wodzie i za pomocą rekina złap je wszystkie.
Leżaczki - Numer handlowy: 50171Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator