Sensory piłka sorter DD2111 - Opis produktu

Sensory piłka sorter - produkt typu 2w1. To 1 duża piłka oraz 6 klocków w komplecie, które razem tworzą edukacyjny sorter. Duża piłka jest miękka i posiada ścianki o różnej fakturze. Piłka ma otwory, do których można dopasować barwne klocki (kształty: trójkąt, koło, gwiazdka, serce, kwadrat, sześciokąt). Każdy z klocków ma inny kolor i fakturę, a także wytłoczony obrazek zwierzątka. Wykonane są z twardego plastiku.
Dziecko może bawić się oddzielnie dużą piłką, układać klocki lub też używać ich do wkładania w otwory. Świetne do zabawy na podłodze, ale i w wodzie. Dziecko po napełnieniu klocka wodą może obserwować, jak ona wycieka poprzez 2 dziurki. Poprzez dopasowywanie kształtów maluch rozwija zdolności motoryczne, a poprzez dotykanie zróżnicowanych struktur rozwija zdolności poznawcze oraz integrację sensoryczną. Zabawka przydatna przy pracy i ćwiczeniach z wrażliwymi dziećmi w zakresie integracji sensorycznej. Odczucia dotykowe niektórych dzieci mogą być zaburzone przez pozornie naturalny dotyk, co może spowodować ich zdenerwowanie. Trzymanie sensorycznej piłki lub innego kształtu może zniwelować zaburzenia integracji sensorycznej poprzez stymulację zmysłu dotyku, a także wspomaga przezwyciężanie lęków.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Wymiary: średnica piłki ok. 16cm
Numer katalogowy: DD2111
Zabawki - Numer handlowy: 88183

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Sensory piłka sorter DD2111?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Sensory piłka sorter DD2111 możesz kupić za 30.00 zł. Cena Sensory piłka sorter DD2111 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 30.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Sensory piłka sorter DD2111?
Najniższy koszt przesyłki dla Sensory piłka sorter DD2111 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Sensory piłka sorter DD2111 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Sensory piłka sorter DD2111?
Sensory piłka sorter - produkt typu 2w1. To 1 duża piłka oraz 6 klocków w komplecie, które razem tworzą edukacyjny sorter. Duża piłka jest miękka, a barwne klocki twarde. Do zabawy na podłodze i w wodzie.
Zabawki - Numer handlowy: 88183Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator