Gra Wyścig z czasem 98024 OU - Opis produktu

Gra Wyścig z Czasem w kształcie niebieskiej czaszki to jednocześnie gra zręcznościowa i logiczna. Zapewnia duże emocje, zarówno dla indywidualnego gracza, jak grupy grających osób (do 4 graczy) od 5 lat. Podejmij wyzwanie czaszki i ćwicz swoją zręczność w grze na czas. Zadaniem gracza jest zbicie czaszek w określonym czasie. Prowadź kuleczkę przez labirynt i zbijaj świecące się czaszki. Czaszki spotykane na drodze maja kolor niebieski, czerwony i zielony. Za zbicie niebieskiej czaszki zdobywasz punkt, czerwonej, dodatkowe 5 sekund czasu, a jeśli trafisz w zieloną czaszkę, przejdziesz do następnej rundy. Na górze czaszki znajduje się panel, na którym wybiera się początkowe ustawienia. Gracz może ustawić jeden z trybów gry: solo, poziom ekspert czy grupa. Każdy z trybów ma inne warunki zwycięstwa, np. w trybie solo należy zaliczyć poziom 9, aby wygrać, a celem trybu grupa jest zebranie wszystkich 13 czaszek, jako pierwsza osoba. Łatwe zasady, super wygląd jednostki do gry oraz presja czasu sprawiają, że Wyścig z Czasem z pewnością spodoba się każdemu dziecku.

Funkcje zabawki:
- gra dla 1-4 graczy od 5 roku życia,
- 9 poziomów trudności,
- może grać tylko jedna osoba,
- ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę i koncentrację,
- wskazuje na zależności przyczynowo-skutkowe,
- wspiera logiczne myślenie,
- zwiększa samodzielność,
- dzięki wspólnemu przeżywaniu emocji, gra pomaga w tworzeniu relacji społecznych i tworzeniu więzi towarzyskich.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia. 
Wymiary opakowania: ok. 20x20x15cm
Numer katalogowy: DD98024
Zabawki - Numer handlowy: 50136

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra Wyścig z czasem 98024 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra Wyścig z czasem 98024 OU możesz kupić za 42.00 zł. Cena Gra Wyścig z czasem 98024 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 42.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra Wyścig z czasem 98024 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra Wyścig z czasem 98024 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra Wyścig z czasem 98024 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra Wyścig z czasem 98024 OU?
Gra Wyścig z Czasem w kształcie niebieskiej czaszki to jednocześnie gra zręcznościowa i logiczna. Zapewnia duże emocje, zarówno dla indywidualnego gracza, jak grupy grających osób od 5 lat. Podejmij wyzwanie czaszki i ćwicz swoją zręczność w grze na czas.
Zabawki - Numer handlowy: 50136Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator